Autokosmetika

GUARD
449,00 Kč

Proč GUARD?


Alien Magic Guard ochrání vaše drahé ráfky a vytvoří lesk, na který byste byli pyšní, na všech typech kol včetně: práškových, chromovaných, lakovaných a hliníkových slitin. Barevné ráfky budou po potažení nástrojem Guard skutečně zářit barvami.


Pancéřování kol z lehkých slitin Guard je superrychle působící roztok ve spreji, který pokryje kola odolným těsnicím prostředkem odpuzujícím nečistoty a zabraňujícím usazování brzdového prachu a silniční špíny.


Kola ošetřená přípravkem Guard se snadněji čistí a zůstanou déle čistá. Guard Wheel Armour pomáhá chránit před usazováním brzdového prachu a silniční špíny a zároveň zvýrazňuje barvu lakovaných kol.


Použití přípravku ve spreji je tak snadné, že je s ním ochrana kol radost, stačí nastříkat a vyleštit zbytky, abyste odhalili zářivě čistý, chráněný povrch, vrstvit a vaše kola právě získají ještě silnější bariéru.


Klíčové výhody

Snadno použitelný přípravek, který ochrání a zvýší lesk kol

Chrání různé typy kol

Odpuzuje nečistoty a silniční špínu tím, že kola uzavře do ochranné bariéry

Velmi snadné použití a možnost vrstvení pro větší ochranu

Rady pro péči o auto


Kola a již nejsou jen nezbytnou součástí automobilů, ale staly se stylovou úpravou, vyjádřením designu v krásné podobě. Z tohoto důvodu mohou být také velmi drahá, takže těsnicí prostředky na kola jsou skvělým způsobem, jak ochránit vaši investici před špínou a zároveň zachovat a zvýšit jejich lesk.


Návod k použití

Před aplikací se ujistěte, že je povrch čistý

Nastříkejte přímo na povrch

Zbytky odstraňte broušením, abyste dosáhli lesklého vzhledu.

Nechte přirozeně zaschnout

MYSTIQUE 4in1
489,00 Kč

Proč Mystique


Pokud je přístup k tekoucí vodě omezen nebo znemožněn kvůli vaší poloze, může být běžný úkon čištění vozidla skutečným problémem. Možná bydlíte v bytě nebo nemáte přístup k venkovnímu kohoutku v dostatečné blízkosti místa, kde se nachází vaše vozidlo, je mytí bez vody terminologií používanou k řešení tohoto problému.

Mystique je dokonalé řešení pro čištění a detailní úpravu exteriéru, které čistí, osvěžuje, leskne a chrání v jednom. Mystique je šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné drsné chemikálie ani abraziva, která by mohla poškodit lak nebo čalounění.

Unikátní složení je pokročilou směsí povrchově aktivních látek, polymerů, karnaubských vosků a nejnovějších vosků s nanotechnologií. Mystique uvolňuje a zvedá nečistoty a špínu ze všech vnějších povrchů a uzavírá je v suspendovaném roztoku, odkud jsou bezpečně odvedeny. Technologie Nano vosků Mystique vytváří vynikající, právě navoskovaný vzhled, užijte si zrcadlově lesklý povrch s přidanou UV ochranou, který odpuzuje vodu a usazené nečistoty pro snadné opakované čištění a má fantastickou ovocnou vůni.


Klíčové výhody


Odstraňuje problém s nedostatkem přístupu k tekoucí vodě

Čistí, osvěžuje, leskne a chrání v jednom balení

Šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro použití na všechny povrchy a barvy vozidel

Hydrofobní vlastnosti a hluboký lesk za mokra

Jedinečné složení navržené tak, aby zabraňovalo vzniku vírů a škrábanců tím, že zadržuje nečistoty mimo povrch


Rady pro péči o auto


Bezvodé mycí prostředky se staly velmi oblíbenými kvůli omezením, která mají někteří lidé ohledně tekoucí vody, a zkrácení doby, kterou může čištění vozidla zabrat.


Návod k použití


Lahvičku dobře protřepejte

Nastříkejte mlhu na složenou kvalitní utěrku z mikrovlákna a naneste na povrch.

Jemně otírejte v rovných liniích

Čerstvým plyšovým hadříkem z mikrovlákna vyleštěte, abyste dosáhli hlubokého lesku.

Po několika přejezdech použijte novou stranu utěrky a vyleštěte ji čerstvou plyšovou utěrkou.

Postup opakujte, dokud není vyčištěno celé vozidlo.

Ujistěte se, že je k dispozici dostatečné množství oblečení, které můžete použít, abyste zabránili instalaci vírů

Lze použít na slunci, ale pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte ve stínu mimo dosah přímého slunečního záření

Lze použít na mokrý i suchý povrch

Nepoužívejte na silně znečištěné povrchy

KRYPTON
489,00 Kč

Proč Krypton?

Krypton je ideální rychlý detailer a prostředek pro zvýšení lesku, který se jednoduše používá, nerozmazává se a je šetrný ke všem povrchům a zanechává ochranu při každém setření. Krypton je všestranný prostředek se skvělými výsledky na laku, skle, plastech, kolech a lištách.

Krypton SiO2 Quick Detailer je snadno použitelný univerzální přípravek, který skvěle funguje na všech površích vašeho vozidla včetně tvrdých povrchů v interiéru. Tento ekologický výrobek na vodní bázi neobsahuje žádné drsné chemikálie ani abraziva, která by mohla poškodit lak, nabízí antistatické vlastnosti a je protiskluzový.

Obnovte lesk během okamžiku a s minimálním úsilím! Rychle a bez námahy odstraní šmouhy, rozmazané skvrny, otisky prstů a lehký prach z laku, skla, chromu a obložení a díky svým vynikajícím hydrofobním vlastnostem odpuzuje vodu a usazenou špínu pro snadné opakované čištění.

Ideální pro čištění a dokonalou obnovu těžko přístupných míst, jako jsou dveře, motorový prostor, zrcátka a vnitřní plasty, se svěží jablečnou vůní.


Klíčové výhody


Poskytuje skvělý všestranný lesk a ochranu na různých površích v interiéru i exteriéru

Obsahuje částice SiO2 a antistatické vlastnosti, které se nerozmazávají

Roztok na vodní bázi šetrný k životnímu prostředí

Hydrofobní vlastnosti a hluboký mokrý lesk

Svěží jablečná vůně


Rady pro péči o auto

Rychlé detailery jsou ideálním přípravkem pro čištění a ochranu povrchů, které obsahují minimum nečistot a prachu a zanechávají za sebou dobře chráněný lesklý povrch.


Návod k použití

Ujistěte se, že je vozidlo čisté

Lahvičku dobře protřepejte

Rozprašujte na složenou kvalitní utěrku z mikrovlákna s krátkým vlasem a na povrchy

Jemně otírejte v rovných liniích

Čerstvým plyšovým hadříkem z mikrovlákna vyleštěte, abyste dosáhli hlubokého lesku.

BLING
439,00 Kč

Bling je vynikající autošampon bez silikonů a vosků, který se zaměřuje na nečistoty, špínu a silniční postřik díky použití superpolymerů, které je zadržují v množství hustých pěnových bublinek. Vysoce koncentrované složení rychle a snadno odstraňuje silniční nečistoty, špínu a dopravní film a zanechává povrch čistý, zářivý a beze šmouh.


Tento vynikající šampon promění rutinní týdenní mytí auta v úkol bez námahy díky hladkému klouzání, které zajišťují bohaté a hluboké pěny. Protože tento šampon vytváří tak hustou pěnu, je díky své univerzálnosti skvěle použitelný se sněhovými lancetami a pěnidly.


PH neutrální složení šamponu Bling má sílu čistit bez námahy a zároveň je dostatečně šetrné, aby neodstraňovalo stávající vosk nebo těsnicí materiály, takže máte jistotu, že vaše vozidlo je vždy chráněno. Bling je bezpečný pro použití na jakýkoli lakovaný povrch od střechy po kola a schne i na přímém slunci, ačkoli vždy doporučujeme nemýt v nejteplejší denní době. Jelikož se jedná o biologicky odbouratelný přípravek, můžete být klidní, že neškodíte životnímu prostředí.


Užijte si opakované a snadné mytí svého vozidla se šamponem, který udělá všechnu těžkou práci za vás a navíc krásně voní svěží třešňovou vůní.


Klíčové výhody


Vynikající čistič povrchů bez námahy.

Bez silikonu a vosku - neodstraňuje vosk ani těsnicí materiály.

Super polymerní složení.

Hluboká bohatá pěna poskytuje všestranné využití pro více použití.

100% biologicky odbouratelný.

Svěží třešňová vůně.


Rady pro péči o auto

Šampon je základním produktem v mycí rutině, obvykle následuje po fázi před mytím a je hlavním krokem při skutečném odstraňování nečistot a špíny, které se na vaší chloubě a radosti z jízdy hromadí. Naše rada zní: používejte Bling metodou dvou kbelíků, v každém z nich umístěte ochranný kryt proti posypu a alespoň dvě mycí rukavice z mikrovlákna.


Návod k použití

Než začnete s mytím karoserie vozidla, umyjte kola a pneumatiky.

Vozidlo důkladně opláchněte, abyste odstranili veškeré volné nečistoty nebo štěrk.

Použijte poměr ředění až 1:1000 se studenou nebo horkou vodou (až 1 díl šamponu na 1000 dílů vody).

Začněte od horní části vozidla a postupujte směrem dolů.

Důkladně opláchněte a nenechte šampon na laku zaschnout.

Nedoporučujeme mytí na přímém slunci, abyste měli co nejvíce času na práci s přípravkem.

NANO SHAMPOO
299,00 Kč

Dekontaminační kyselý šampon na ochranné povlaky. Ředěný v poměru 1:60 pro cyklické mytí. Měl by být takto aplikován každé třetí až čtvrté mytí pro očištění a dekontaminaci ochranného povlaku od nečistot, vápníku a vodního kamene. Ředěný v poměru 1:10 může být naopak použit k vyčištění výraznějších kontaminací vodním kamenem.

GRAPHENE WAX 200g
1 499,00 Kč

GRAPHENE WAX BY CRYSTAL SHINE 

Grafen je průlomová složka ve všech oborech a voskům dodává extrémní trvanlivost. Grafen je totiž pevný jako kevlar. To dodává vosku pevnou a neprostupnou vrstvu, která odolává nečistotám způsobeným z provozu.

Grafen také vyjímečně odvádí vodu a dosahuje extrémní hydrofobity. 

ŽIVOTNOST: až 12 měsíců 


BOOST
399,00 Kč

Alien Magic Boost je vysoce účinný způsob čištění všech typů kůže bez rizika poškození její integrity, vzhledu nebo trvanlivosti.

Vysoce pěnivý roztok proniká hluboko do pórů a čistí tak, že zvedá nečistoty a špínu na povrch, po aplikaci lze pěnu snadno odstranit čistou měkkou utěrkou z mikrovlákna.


Klíčové výhody

Vysoce účinné, Ph neutrální, šetrné složení bezpečné pro použití na všechny typy kůže

Nepoškozuje celistvost, vzhled ani trvanlivost

Roztok s vysokou pěnivostí

Neobsahuje barviva ani vůně, takže původní kůže zůstává zachována


Návod k použití

Naneste 1 nebo 2 pumpičky na čistou utěrku z mikrovlákna nebo kartáč na kůži.

Krouživými pohyby lehce kartáčujte kartáčem na čištění kůže nebo utěrkou z mikrovlákna.

Pěnu setřete čistým hadříkem z mikrovlákna.

Nechte přirozeně uschnout

TSUNAMI FOAM
399,00 Kč

Tsunami je silná alkalická pěna, která bez námahy odstraňuje nečistoty, zbytky hmyzu a všechny ostatní nečistoty. Pěna Tsunami se na vozidlo stříká pomocí nástavce na pěnu. Hustá pěna Tsunami zachytí nečistoty na laku a jemně je snese dolů, takže vozidlo lze umýt bez poškrábání.


Hlavní výhody

Silné, ale zároveň šetrné alkalické složení 

Vytváří pevnou pěnu, která zcela pokryje vozidlo a bezpečně odvede nečistoty z laku.

Plně biologicky odbouratelné


Návod k použití

Předmyjte vozidlo vysokotlakým mycím zařízením

Pokud používáte pěnovou pistoli, zřeďte ji v poměru 1:9 (100 ml přípravku - 900 ml vody).

Po použití důkladně opláchněte


LUXURY
549,00 Kč

Luxury je kondicionér na kůži vyživuje, oživuje a udržuje přirozenou pružnost kůže a výrazně zpomaluje blednutí kůže na slunci.


Luxury je jedinečná směs přírodních olejů, která se používá k doplnění těch olejů, které se časem vyčerpají, a také k navrácení nové vůně kůže.


Pravidelným používáním kůži ochráníte, udržíte ji pružnou a zlepšíte její odolnost proti skvrnám. Luxury Leather Cream And Conditioner obsahuje lehké čisticí prostředky, ale je určen k použití na čistou kůži, znečištěná kůže by měla být předem vyčištěna. Luxury je také vhodný k použití jako kondicionér bez silikonu pro zlepšení vzhledu vinylových přístrojových desek.


Klíčové výhody

Vyživuje, zušlechťuje, oživuje a zachovává pružnost kůže

Drasticky oddaluje blednutí

Unikátní směs přírodních olejů, které nahrazují oleje ztracené v průběhu času

Neobsahuje silikony, zlepšuje vinylové palubní desky


Návod k použití

Nepoužívejte na semiš nebo podobné povrchové úpravy

Vždy nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě, abyste se ujistili, že je kůže stálobarevná a odolná vůči vodě.

Před použitím dobře protřepejte

Naneste krém na čistou utěrku z mikrovlákna nebo pěnový aplikátor.

Lehce třete, dokud se přípravek nerozptýlí.

Nechte přípravek proniknout do povrchu a pusťte se do práce

Podle potřeby leštěte čistou suchou utěrkou z mikrovlákna, abyste snížili úroveň lesku.

WRATH
499,00 Kč

Železné částice se strašlivým způsobem usazují v laku a ve všech typech kol. Existuje mnoho způsobů, jak naše chlouba a radost získává tyto nežádoucí defekty.


Vozidla opouštějí výrobní závod a jsou více než často přepravována vlakem do vybraného prodejního místa. Během této exponované cesty se částečky železa z kolejí dostávají na vaše brzy zakoupené vozidlo a vytvářejí vady v bezbarvém laku ještě předtím, než jej obdržíte. Železný spad se také snadno zachytí pouhou běžnou jízdou po každodenních silnicích v důsledku brzdových destiček vytvářejících brzdový prach.


Wrath je balen ve správné síle, ale v případě potřeby jej lze ředit, rozpouští železo, se kterým přijde do styku, takže je zcela bezpečný pro použití na všech površích. Zanechává za sebou stopu sytě fialového barviva, které ukazuje, že jeho rozpouštěcí schopnost je dokončena a které lze poté bezpečně opláchnout a zanechat povrch hladký jako dětská prdelka. Neutralizuje vazbu s porézními povrchy bez nutnosti míchání a nezanechává na povrchu šmouhy ani skvrny.


Klíčové výhody

Rozpouští zbytky železa a neutralizuje vazbu s porézními povrchy.

Vysoce koncentrovaný pro dobré ředění a hospodárnost

Dostatečně silný, aby rozpustil i ty nejodolnější zbytky železa

Bezpečný pro použití na všechny nátěry

Bezpečný pro všechny typy kol

Nezanechává skvrny ani šmouhy


Návod k použití

Důkladně opláchněte vozidlo

Nastříkejte na znečištěné povrchy

Nechte působit až 3 minuty, aby na povrchu nezaschl.

Přípravek se jeví jako čirý, dokud se nedostane do kontaktu se znečišťujícími látkami a nezmění barvu na tmavě fialovou.

V těžko přístupných místech rozrušte měkkým štětinovým kartáčem.

Opláchněte vodou pod vysokým tlakem