Mycí houby a rukavice

NOODLE WASH PAD
249,00 Kč

Mycí pad Alien Magic Noodle je vyrobena z dlouhých a velmi plyšových vláken, která zajišťují vynikající čištění i těch nejcitlivějších povrchů.

Extra dlouhé oboustranné nudle z mikrovláken nejenže snadno kloužou po laku, ale mají také schopnost uzamknout odstraněnou špínu uvnitř, mimo citlivé laky a lišty.

Naše mycí pady  jsou velmi účinné na nepříjemných místech, jako jsou mřížky, dveřní uzávěry, vstupy vzduchu, okolí koncovek výfuků a kola.

Stejně jako u všech našich výrobků - všechny jsou testovány na kvalitu a výkon bez kompromisů!

Velikost: 


26 cm x 26 cm ( velká )

17 cm x 17 cm (mini)


Péče o mycí podložku:

Jak prát:


Po každém použití opláchněte z podložky všechny zbytky šamponu , vyperte v pračce na 30 stupňů a nechte přirozeně uschnout nebo usušte v sušičce na nízkou teplotu.

NOODLE WASH MITT
329,00 Kč

Naše mycí rukavice Noodle je vyrobena z dlouhých a velmi plyšových vláken, která zajišťují vynikající čištění i těch nejcitlivějších povrchů.

Extra dlouhé oboustranné nudle z mikrovlákna nejen snadno kloužou po laku, ale mají také schopnost uzamknout odstraněnou špínu uvnitř, mimo citlivé laky a lišty.

Mycí rukavice z mikrovláknových nudlí je opatřena elastickou manžetou, která je měkká, pohodlná a s vyšitým logem Alien Magic.

Velikost: 23 cm x 22 cm

Péče o mycí rukavici:

Jak prát:


Po každém použití opláchněte z prací rukavice všechny zbytky šamponu , vyperte v pračce na 30 stupňů a nechte přirozeně uschnout nebo usušte v sušičce na nízkou teplotu.

WASH MITT
399,00 Kč

Naše vysoce kvalitní mycí rukavice je vyrobena z velmi jemných a hustých vláken, která zajišťují vynikající čištění i těch nejcitlivějších povrchů.

Jádro je vyrobeno ze zabudované houby, která v případě potřeby absorbuje obrovské množství vody a prodlužuje tak dobu práce.

Mycí rukavice z mikrovlákna je opatřena elastickou manžetou, je měkká a pohodlná.

Velikost: 20 cm x 21 cm

Péče o mycí rukavici:


Jak prát:

Po každém použití opláchněte z mycí rukavice všechny zbytky šamponové pěny , perte v pračce na 30 stupňů a nechte přirozeně uschnout nebo sušte v sušičce na nízkou teplotu.