Mytí exteriéru

NANO SHAMPOO
299,00 Kč

Dekontaminační kyselý šampon na ochranné povlaky. Ředěný v poměru 1:60 pro cyklické mytí. Měl by být takto aplikován každé třetí až čtvrté mytí pro očištění a dekontaminaci ochranného povlaku od nečistot, vápníku a vodního kamene. Ředěný v poměru 1:10 může být naopak použit k vyčištění výraznějších kontaminací vodním kamenem.

CHERRY FOAM
269,00 Kč

Naše bílá aktivní pěna s vůní třešní. Výborný pomocník při předmytí vozu šetrnou cestou. 

Naše pěna je PH neutrální a je šetrná k ochranným povlakům, voskům atd.

Poměr ředění 1:1 - 1:60 

NEUTRAL SHAMPOO
279,00 Kč

Vysoce koncentrovaný šampon s neutrálním pH, který je bezpečný pro všechny čištěné povrchy. Nenarušuje stávající voskovou vrstvu, naopak ji pomáhá udržovat. Bez přidaných lesků pro laky chráněné voskem, sealantem nebo keramickou ochranou laku. Tento šampón je vhodný díky svým lubrikačním schopnostem pod clay. Příjemná vůně jahody, vanilky a marakuy.

Poměř ředění:

1:60-1:200


GRAPHENE SHAMPOO
379,00 Kč

nejmodernější grafenový autošampon, který byl vytvořen tak, aby zabránil poškození a poškrábání při mytí Vašeho vozidla. Lubricita vytvořená přidáním grafenu do tohoto složení šamponu umožňuje mycí rukavici bez námahy klouzat po povrchu vozidla, čímž se zabrání jakémukoli poškození povrchu laku. Obsažený grafen navíc ulpívá na povrchu vozidla a vytváří tak ochrannou vrstvu.

Poměř ředění:


Do kbelíku : 1:60 - 1:100

napěňovač: 1:2 - 1:3


DE-ICER
139,00 Kč

Velmi účinný rozmrazovač skel sloužící také jako prevence proti samotnému namrzání. Účinnost na prvním místě i při velmi nízkých teplotách pod -30 °C. Snadno odstraní ledovou vrstvu a a funguje i jako prevence proti dalšímu namrzání. Rychlý a účinný způsob, jak se zbavit ledu a námrazy. Funguje ihned!


Jak DE-ICER používat?

  1. Jednoduše produkt nastříkejte přímo na led odshora dolů.
  2. Led následně povolí do 2 minut (podle tloušťky ledu).
  3. Pokud je krusta silná, můžete si pomoci škrabkou.
  4. Produkt je možné použít i v interiéru. Nastříkejte jej na hadřík a zledovatělý povrch utřete.