Mytí exteriéru

ICE
329,00 Kč

ICE je naše jedinečná pěna na sníh bez dotyku, která obsahuje mimo jiné hyperpovrchově aktivní látky a prémiové superpolymery.

Vytváření velkého množství husté sněhové pěny je pro ICE normou, která ji poskytuje v hojném množství pomocí  pěnového napěnovače. Kapalina se po nalití z láhve jeví jako polotuhá, po smíchání s vodou a dávkování z děla nebo pistole vytváří její vysoce koncentrované složení ultra hustou pěnu, která zcela pokryje vozidlo jako bílý nadýchaný oblak, který zapouzdří nečistoty, sůl, zbytky silnice a čerstvé nečistoty, promaže povrch a bezpečně je odvede dolů a pryč pro umytí bez škrábanců.

ICE se vypořádává s gravitací, odmítá z vozidla rychle odtékat a místo toho využívá svůj čas, přičemž se na vozidle drží, zachycuje nečistoty a bezpečně je odnáší z vozidla, aniž by poškodil lak.

Vytváří bohatou, stabilní sněhovou pěnu s neuvěřitelnou rychlostí ředění ICE je bezpečný, biologicky odbouratelný přípravek, který po opláchnutí nezanechává žádné zbytky. Účinně odstraňuje dopravní film, nečistoty, zbytky silnic a sůl.


Klíčové výhody


Ph neutrální složení - bezpečné pro vosky a těsnicí materiály

Jedinečná konzistence zapouzdřuje a bezpečně odvádí nečistoty z laku

Vytváří hustou stabilní pěnu, která zcela pokryje vozidlo

Neuvěřitelný poměr ředění

Plně biologicky odbouratelný


Rady pro péči o vozidlo


Přípravky pro předmytí jsou skvělým řešením bez dotyku, které odstartuje proces čištění odstraněním velkého množství nečistot, dopravního filmu, zbytků solí z cest a nečistot, které se odmítají odstranit pouhým opláchnutím vozidla. Použití před tradičním autošamponem v této fázi může výrazně snížit pravděpodobnost vzniku škrábanců nebo rýh na laku.


Návod k použití


Opláchněte vozidlo silným proudem vody nebo pod vysokým tlakem.

Zřeďte ve sněhové pěně nebo pistoli v poměru 1:10 (100 ml přípravku - 900 ml vody).

Důkladně opláchněte a zajistěte, aby byl přípravek zcela odstraněn


RIM X
359,00 Kč

Rim X je šampon na kola bez obsahu kyselin s vynikajícími odmašťovacími vlastnostmi pro hloubkové čištění kol a pneumatik před aplikací laků na pneumatiky.

Šampon Rim X je ideální pro údržbu chráněných a citlivých povrchů kol a bezpečně vyčistí brzdový prach, bláto a silniční film, pokud není možné použít čisticí prostředek na slitinová kola na bázi kyselin. Složení je skvělé pro odmašťování podběhů kol, snadno se používá a lze jej ředit až do poměru 1:25 v závislosti na znečištění.

Složení přípravku Rim X s neutrálním PH má schopnost čistit bez námahy a zároveň je dostatečně šetrné, aby neodstraňovalo stávající vosk, nátěry nebo těsnicí materiály, takže máte jistotu, že vaše kola jsou vždy chráněna.

Rim X lze použít jako tradiční šampon na kola v kbelíku i naředěný v lahvičce s rozprašovačem, který pak můžete nastříkat přímo na povrch a vybraný kartáč na kola nebo mycí rukavici. Jelikož se jedná o biologicky odbouratelný přípravek, můžete být klidní, že neškodíte životnímu prostředí.

Užijte si opakované a snadné mytí kol se šamponem, který udělá všechnu těžkou práci za vás.


Klíčové výhody


Složení bez kyselin

Vynikající čisticí prostředek bez námahy

Bez silikonů a vosků - neodstraňuje vosk, potah ani těsnicí materiály

PH neutrální složení - šetrné k povrchům

100% biologicky odbouratelný


Rady pro péči o auto


Šampon na kola je specializovaný výrobek v mycí rutině, obvykle následuje po fázi před mytím a je dalším logickým krokem při skutečném odstraňování nečistot a špíny, která se na kolech hromadí. Doporučujeme používat Rim X ve dvou kbelících, v každém kbelíku je ochranný kryt proti zrnkům, kartáče pro detailní čištění a mycí rukavice.


Návod k použití


Dobře protřepejte a nařeďte podle naší tabulky níže.

Nalijte požadované množství do kbelíku/lahve s rozprašovačem a zřeďte vodou.

Umyjte kola, pneumatiky a podběhy kol

Místa důkladně opláchněte


Poměry ředění:

Pro silně znečištěná kola zřeďte 1:10.

Pro lehce znečištěná kola ředit 1:20.

WHEEL SHAMPOO LIMITED EDITION
499,00 Kč

Šampon na kola z limitované edice má vysokou pěnivost, která napomáhá mazání a odmašťování kol a pneumatik před aplikací laků na pneumatiky a také na podběhy kol.


Ph neutrální složení je ideální pro údržbu chráněných a citlivých povrchů kol. Na rozdíl od běžného tekutého čističe kol vydrží díky svému lepkavému složení působit déle. pokud jsou kola silně znečištěná, doporučujeme doplnit šampon na kola přípravkem Wrath Iron Fallout Remover. Více způsobů aplikace pro úsporné použití a pravidelnou údržbu.


Klíčové výhody:


Ph neutrální

Vysoce pěnivý

Neobsahuje silikon a vosk - neodstraňuje vosk, potah ani těsnicí materiály

Šetrný ke všem povrchům

100% biologicky odbouratelný

Mnohostranné použití

Vůně borůvek a vanilkyKlíčové výhody


Návod k použití:


Před použitím dobře protřepejte. Jednoduše nařeďte podle svých požadavků podle naší tabulky níže jako vodítka. Kola nejprve opláchněte, umyjte je jako obvykle, promíchejte kartáčem na kola. Po vyčištění opláchněte silným proudem vody.


Ředění můžete upravit podle vlastních požadavků:


Šampon na kola: 25-50 ml do 20l kbelíku na detailní údržbu doplněného vodou.


Pěna na ruce: 25-50 ml s 1 l vody.


Lahvička s rozprašovačem: 25-50 ml s 1 l vody.


Napěňovač: 25-50 ml doplněné vodou.

HALLOWEEN 2023 CERAMIC SHAMPOO
499,00 Kč

Halloween 2023 Edition Ceramic Shampoo - Nové složení, které se nikdy předtím nevyrábělo


Halloween Ceramic Shampoo je vyvinutý s využitím nejnovější keramické technologie a vysoké úrovně mazivosti a pěnivosti, která umožňuje bezpečné odstranění nečistot a špíny a zároveň přidává vrstvu keramické ochrany se zvýšením lesku. Lze použít jako samostatný produkt nebo jako doplňkový přípravek na již zapečetěná, navoskovaná nebo lakovaná vozidla. Vůně Berry Witch Brew.


Klíčové výhody:


Vysoce vodoodpudivé vlastnosti

Zvyšuje lesk

Vhodný na lak, sklo, kola, PPF, fólie.

Vysoká pěnivost

Velmi elegantní

Ph neutrální

Vůně jahodového čarodějnického nálevu


Návod k použití:


Před použitím dobře protřepejte

Postupujte podle běžného postupu: naneste sněhovou pěnu nebo roztok před mytím a nechte jej odstranit co nejvíce nečistot a špíny.

Přidejte 50 ml-75 ml keramického šamponu do kbelíku a naplňte jej 10 l vody.

Začněte od horní části vozidla a postupujte směrem dolů

Důkladně opláchněte

Nenechte zaschnout

Limitovaná edice a pouze do vyprodání zásob