Mytí exteriéru

ICE
329,00 Kč

ICE je naše jedinečná pěna na sníh bez dotyku, která obsahuje mimo jiné hyperpovrchově aktivní látky a prémiové superpolymery.

Vytváření velkého množství husté sněhové pěny je pro ICE normou, která ji poskytuje v hojném množství pomocí  pěnového napěnovače. Kapalina se po nalití z láhve jeví jako polotuhá, po smíchání s vodou a dávkování z děla nebo pistole vytváří její vysoce koncentrované složení ultra hustou pěnu, která zcela pokryje vozidlo jako bílý nadýchaný oblak, který zapouzdří nečistoty, sůl, zbytky silnice a čerstvé nečistoty, promaže povrch a bezpečně je odvede dolů a pryč pro umytí bez škrábanců.

ICE se vypořádává s gravitací, odmítá z vozidla rychle odtékat a místo toho využívá svůj čas, přičemž se na vozidle drží, zachycuje nečistoty a bezpečně je odnáší z vozidla, aniž by poškodil lak.

Vytváří bohatou, stabilní sněhovou pěnu s neuvěřitelnou rychlostí ředění ICE je bezpečný, biologicky odbouratelný přípravek, který po opláchnutí nezanechává žádné zbytky. Účinně odstraňuje dopravní film, nečistoty, zbytky silnic a sůl.


Klíčové výhody


Ph neutrální složení - bezpečné pro vosky a těsnicí materiály

Jedinečná konzistence zapouzdřuje a bezpečně odvádí nečistoty z laku

Vytváří hustou stabilní pěnu, která zcela pokryje vozidlo

Neuvěřitelný poměr ředění

Plně biologicky odbouratelný


Rady pro péči o vozidlo


Přípravky pro předmytí jsou skvělým řešením bez dotyku, které odstartuje proces čištění odstraněním velkého množství nečistot, dopravního filmu, zbytků solí z cest a nečistot, které se odmítají odstranit pouhým opláchnutím vozidla. Použití před tradičním autošamponem v této fázi může výrazně snížit pravděpodobnost vzniku škrábanců nebo rýh na laku.


Návod k použití


Opláchněte vozidlo silným proudem vody nebo pod vysokým tlakem.

Zřeďte ve sněhové pěně nebo pistoli v poměru 1:10 (100 ml přípravku - 900 ml vody).

Důkladně opláchněte a zajistěte, aby byl přípravek zcela odstraněn


RIM X
359,00 Kč

Rim X je šampon na kola bez obsahu kyselin s vynikajícími odmašťovacími vlastnostmi pro hloubkové čištění kol a pneumatik před aplikací laků na pneumatiky.

Šampon Rim X je ideální pro údržbu chráněných a citlivých povrchů kol a bezpečně vyčistí brzdový prach, bláto a silniční film, pokud není možné použít čisticí prostředek na slitinová kola na bázi kyselin. Složení je skvělé pro odmašťování podběhů kol, snadno se používá a lze jej ředit až do poměru 1:25 v závislosti na znečištění.

Složení přípravku Rim X s neutrálním PH má schopnost čistit bez námahy a zároveň je dostatečně šetrné, aby neodstraňovalo stávající vosk, nátěry nebo těsnicí materiály, takže máte jistotu, že vaše kola jsou vždy chráněna.

Rim X lze použít jako tradiční šampon na kola v kbelíku i naředěný v lahvičce s rozprašovačem, který pak můžete nastříkat přímo na povrch a vybraný kartáč na kola nebo mycí rukavici. Jelikož se jedná o biologicky odbouratelný přípravek, můžete být klidní, že neškodíte životnímu prostředí.

Užijte si opakované a snadné mytí kol se šamponem, který udělá všechnu těžkou práci za vás.


Klíčové výhody


Složení bez kyselin

Vynikající čisticí prostředek bez námahy

Bez silikonů a vosků - neodstraňuje vosk, potah ani těsnicí materiály

PH neutrální složení - šetrné k povrchům

100% biologicky odbouratelný


Rady pro péči o auto


Šampon na kola je specializovaný výrobek v mycí rutině, obvykle následuje po fázi před mytím a je dalším logickým krokem při skutečném odstraňování nečistot a špíny, která se na kolech hromadí. Doporučujeme používat Rim X ve dvou kbelících, v každém kbelíku je ochranný kryt proti zrnkům, kartáče pro detailní čištění a mycí rukavice.


Návod k použití


Dobře protřepejte a nařeďte podle naší tabulky níže.

Nalijte požadované množství do kbelíku/lahve s rozprašovačem a zřeďte vodou.

Umyjte kola, pneumatiky a podběhy kol

Místa důkladně opláchněte


Poměry ředění:

Pro silně znečištěná kola zřeďte 1:10.

Pro lehce znečištěná kola ředit 1:20.

AUTUMN KIT 2020
1 599,00 Kč

Poslední zásoby jedinečného podzimního balíčku AUTUMN KIT z roku 2020. 

Sada obsahuje:

- 500 ml Citrus pre-wash

- 500ml shampoo

- 500ml tyre dressing 

- 500ml quick detailer carnauba based

- 5L screen wash