Ochrana a konzervace

CARNAUBA WAX BY CRYSTAL SHINE
899,00 Kč

Showroomový vosk s vysokým obsahem přírodní karnauby. Karnaubský vosk má obecně krátkou životnost. Obrovská přednost karnaubských vosků je unikátní vzhled a prohloubení laku. Vosky s obsahem kvalitní karnauby jsou využívány především jako ochrana vystavených automobilů, veteránů, aut připravených na výstavu a v autosalonech. 


Životnost: 3-4 měsíce 


CERAMIC SPRAY SEALANT
449,00 Kč

Keramický sealant pro ochranu laku s vysokým obsahem SiO2 vytvoří na karosérii ochranný film proti vodě, nečistotám z běžného provozu a UV paprskům. Velmi jednoduchá aplikace díky složení polymerů s keramikou nezanechává na povrchu žádné šmouhy a snadno se leští bavlněnou mikrovláknovou utěrkou, nejlépe s dlouhým chlupem.

Po nanesení Ceramic Spray Sealant vytvoříte extrémně lesklý a hladký povrch.

GRAPHENE WAX 200g
1 499,00 Kč

GRAPHENE WAX BY CRYSTAL SHINE 

Grafen je průlomová složka ve všech oborech a voskům dodává extrémní trvanlivost. Grafen je totiž pevný jako kevlar. To dodává vosku pevnou a neprostupnou vrstvu, která odolává nečistotám způsobeným z provozu.

Grafen také vyjímečně odvádí vodu a dosahuje extrémní hydrofobity. 

ŽIVOTNOST: až 12 měsíců 


GRAPHENE SPRAY
479,00 Kč

Grafenový povlak je nejnovější technologický pokrok, který se stává neodmyslitelnou součástí při údržbě automobilů. Graphene Spray poskytuje výrazně lepší ochranu než tradiční vosky a sealanty. Grafenový povlak přilne k jakémukoli materiálu jako je lak, disky, sklo a plasty s dlouhou životností.

Grafen vyplňuje mikroskopické důlky a rýhy v laku a zanechává povrch hladký a voděodolný. Zvyšuje hloubku laku a zanechává zrcadlový vzhled. Grafenový povlak je také velmi vhodný k ochraně PPF fólií.

GRAPHENE TIRE COATING
459,00 Kč

Nejmodernější kombinace čistého, high-tech grafenu a akrylových polymerů, která poskytne vašim pneumatikám neuvěřitelně vysoký lesk a hlubokou, uhlově černou barvu, která je odolná, vodoodpudivá a utěsněná proti škodlivým chemikáliím a UV paprsky.

ISOPROPYLALCOHOL
199,00 Kč

IPA CRYSTAL SHINE – ISOPROPYLALCOHOL 99,5% je produkt pro dokonalé odmaštění zbytků aditiv z brusných a leštících past. IPA – isopropylalcohol je vhodné použít vždy před aplikací vosků nebo nano povlaků, pak je přilnavost aplikace dokonalá. Je vhodný také pro odmaštění venkovních plastů před aplikací ošetřujících produktů. Výborný také na čištění oken.                          

  

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Neředěný IPA – isopropylalcohol nastříkejte rozprašovačem na panel v malém množství a povrch dokonale vyutírejte čistou mikrovláknovou utěrkou. V případě čištění oken postupujte stejným způsobem. IPA – isopropylalcohol nepoužívejte na přimém slunci.