Ochrana a konzervace

CARNAUBA WAX BY CRYSTAL SHINE
899,00 Kč

Showroomový vosk s vysokým obsahem přírodní karnauby. Karnaubský vosk má obecně krátkou životnost. Obrovská přednost karnaubských vosků je unikátní vzhled a prohloubení laku. Vosky s obsahem kvalitní karnauby jsou využívány především jako ochrana vystavených automobilů, veteránů, aut připravených na výstavu a v autosalonech. 


Životnost: 3-4 měsíce 


CERAMIC SPRAY SEALANT
449,00 Kč

Keramický sealant pro ochranu laku s vysokým obsahem SiO2 vytvoří na karosérii ochranný film proti vodě, nečistotám z běžného provozu a UV paprskům. Velmi jednoduchá aplikace díky složení polymerů s keramikou nezanechává na povrchu žádné šmouhy a snadno se leští bavlněnou mikrovláknovou utěrkou, nejlépe s dlouhým chlupem.

Po nanesení Ceramic Spray Sealant vytvoříte extrémně lesklý a hladký povrch.

GRAPHENE WAX 200g
1 499,00 Kč

GRAPHENE WAX BY CRYSTAL SHINE 

Grafen je průlomová složka ve všech oborech a voskům dodává extrémní trvanlivost. Grafen je totiž pevný jako kevlar. To dodává vosku pevnou a neprostupnou vrstvu, která odolává nečistotám způsobeným z provozu.

Grafen také vyjímečně odvádí vodu a dosahuje extrémní hydrofobity. 

ŽIVOTNOST: až 12 měsíců 


GRAPHENE SPRAY
479,00 Kč

Grafenový povlak je nejnovější technologický pokrok, který se stává neodmyslitelnou součástí při údržbě automobilů. Graphene Spray poskytuje výrazně lepší ochranu než tradiční vosky a sealanty. Grafenový povlak přilne k jakémukoli materiálu jako je lak, disky, sklo a plasty s dlouhou životností.

Grafen vyplňuje mikroskopické důlky a rýhy v laku a zanechává povrch hladký a voděodolný. Zvyšuje hloubku laku a zanechává zrcadlový vzhled. Grafenový povlak je také velmi vhodný k ochraně PPF fólií.

GRAPHENE TIRE COATING
459,00 Kč

Nejmodernější kombinace čistého, high-tech grafenu a akrylových polymerů, která poskytne vašim pneumatikám neuvěřitelně vysoký lesk a hlubokou, uhlově černou barvu, která je odolná, vodoodpudivá a utěsněná proti škodlivým chemikáliím a UV paprsky.