Ochrana a konzervace

MYSTIQUE 4in1
489,00 Kč

Proč Mystique


Pokud je přístup k tekoucí vodě omezen nebo znemožněn kvůli vaší poloze, může být běžný úkon čištění vozidla skutečným problémem. Možná bydlíte v bytě nebo nemáte přístup k venkovnímu kohoutku v dostatečné blízkosti místa, kde se nachází vaše vozidlo, je mytí bez vody terminologií používanou k řešení tohoto problému.

Mystique je dokonalé řešení pro čištění a detailní úpravu exteriéru, které čistí, osvěžuje, leskne a chrání v jednom. Mystique je šetrný k životnímu prostředí a neobsahuje žádné drsné chemikálie ani abraziva, která by mohla poškodit lak nebo čalounění.

Unikátní složení je pokročilou směsí povrchově aktivních látek, polymerů, karnaubských vosků a nejnovějších vosků s nanotechnologií. Mystique uvolňuje a zvedá nečistoty a špínu ze všech vnějších povrchů a uzavírá je v suspendovaném roztoku, odkud jsou bezpečně odvedeny. Technologie Nano vosků Mystique vytváří vynikající, právě navoskovaný vzhled, užijte si zrcadlově lesklý povrch s přidanou UV ochranou, který odpuzuje vodu a usazené nečistoty pro snadné opakované čištění a má fantastickou ovocnou vůni.


Klíčové výhody


Odstraňuje problém s nedostatkem přístupu k tekoucí vodě

Čistí, osvěžuje, leskne a chrání v jednom balení

Šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro použití na všechny povrchy a barvy vozidel

Hydrofobní vlastnosti a hluboký lesk za mokra

Jedinečné složení navržené tak, aby zabraňovalo vzniku vírů a škrábanců tím, že zadržuje nečistoty mimo povrch


Rady pro péči o auto


Bezvodé mycí prostředky se staly velmi oblíbenými kvůli omezením, která mají někteří lidé ohledně tekoucí vody, a zkrácení doby, kterou může čištění vozidla zabrat.


Návod k použití


Lahvičku dobře protřepejte

Nastříkejte mlhu na složenou kvalitní utěrku z mikrovlákna a naneste na povrch.

Jemně otírejte v rovných liniích

Čerstvým plyšovým hadříkem z mikrovlákna vyleštěte, abyste dosáhli hlubokého lesku.

Po několika přejezdech použijte novou stranu utěrky a vyleštěte ji čerstvou plyšovou utěrkou.

Postup opakujte, dokud není vyčištěno celé vozidlo.

Ujistěte se, že je k dispozici dostatečné množství oblečení, které můžete použít, abyste zabránili instalaci vírů

Lze použít na slunci, ale pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte ve stínu mimo dosah přímého slunečního záření

Lze použít na mokrý i suchý povrch

Nepoužívejte na silně znečištěné povrchy

KRYPTON
489,00 Kč

Proč Krypton?

Krypton je ideální rychlý detailer a prostředek pro zvýšení lesku, který se jednoduše používá, nerozmazává se a je šetrný ke všem povrchům a zanechává ochranu při každém setření. Krypton je všestranný prostředek se skvělými výsledky na laku, skle, plastech, kolech a lištách.

Krypton SiO2 Quick Detailer je snadno použitelný univerzální přípravek, který skvěle funguje na všech površích vašeho vozidla včetně tvrdých povrchů v interiéru. Tento ekologický výrobek na vodní bázi neobsahuje žádné drsné chemikálie ani abraziva, která by mohla poškodit lak, nabízí antistatické vlastnosti a je protiskluzový.

Obnovte lesk během okamžiku a s minimálním úsilím! Rychle a bez námahy odstraní šmouhy, rozmazané skvrny, otisky prstů a lehký prach z laku, skla, chromu a obložení a díky svým vynikajícím hydrofobním vlastnostem odpuzuje vodu a usazenou špínu pro snadné opakované čištění.

Ideální pro čištění a dokonalou obnovu těžko přístupných míst, jako jsou dveře, motorový prostor, zrcátka a vnitřní plasty, se svěží jablečnou vůní.


Klíčové výhody


Poskytuje skvělý všestranný lesk a ochranu na různých površích v interiéru i exteriéru

Obsahuje částice SiO2 a antistatické vlastnosti, které se nerozmazávají

Roztok na vodní bázi šetrný k životnímu prostředí

Hydrofobní vlastnosti a hluboký mokrý lesk

Svěží jablečná vůně


Rady pro péči o auto

Rychlé detailery jsou ideálním přípravkem pro čištění a ochranu povrchů, které obsahují minimum nečistot a prachu a zanechávají za sebou dobře chráněný lesklý povrch.


Návod k použití

Ujistěte se, že je vozidlo čisté

Lahvičku dobře protřepejte

Rozprašujte na složenou kvalitní utěrku z mikrovlákna s krátkým vlasem a na povrchy

Jemně otírejte v rovných liniích

Čerstvým plyšovým hadříkem z mikrovlákna vyleštěte, abyste dosáhli hlubokého lesku.

GRAPHENE WAX 200g
1 499,00 Kč

GRAPHENE WAX BY CRYSTAL SHINE 

Grafen je průlomová složka ve všech oborech a voskům dodává extrémní trvanlivost. Grafen je totiž pevný jako kevlar. To dodává vosku pevnou a neprostupnou vrstvu, která odolává nečistotám způsobeným z provozu.

Grafen také vyjímečně odvádí vodu a dosahuje extrémní hydrofobity. 

ŽIVOTNOST: až 12 měsíců 


CERAMIC DETAILER (1z3 KIT)
499,00 Kč

Ceramic Detailer - dokonalý rychlý detailingový sprej, který nabízí vysoký lesk a extrémní perlení již od prvního použití s trvanlivostí až 3 měsíce.

Návod k použití: Postupujte podle běžného postupu mytí, abyste odstranili veškerou špínu a nečistoty. Nastříkejte na jeden panel najednou a vyleštěte do vysokého lesku pomocí čisté a měkké utěrky z mikrovlákna.

Nedoporučujeme aplikaci na přímém slunci, abyste měli co nejvíce času na práci s přípravkem.

CERAMIC SEALANT (1z3 KIT)
499,00 Kč

Keramický sealant - keramický sealant je nejrychlejší způsob aplikace keramické ochrany na všechny vnější povrchy včetně: laku, skla, obložení a kol pomocí napěňovače a nabízí až 6 měsíců trvanlivosti po jednoduché aplikaci. Keramický sealant poskytuje vysoký lesk s vynikajícím chováním vůči vodě po dobu až 6 měsíců.

Návod k použití: Postupujte podle běžného postupu mytí, abyste odstranili veškerou špínu a nečistoty. Přidejte 125-150 ml keramického sealantu do napěnovače a zbytek doplňte vodou ( celkem 500 ml ), což je více než dost na pokrytí jakéhokoli vozidla. Naneste na mokré vozidlo a ujistěte se, že je rovnoměrně pokryto. Jakmile je dosaženo plného pokrytí, důkladně opláchněte. Osušte super měkkou utěrkou z mikrovlákna. Napěňovač je nutné propláchnout čistou vodou, aby se odstranily případné zbytky keramického sealantu.

Nedoporučujeme aplikaci na přímém slunci, abyste měli co nejvíce času na práci s přípravkem.

E.T. CERAMIC WAX
649,00 Kč

Keramický vosk Alien Magic E.T je nejnovějším přírůstkem do stále se rozšiřující řady produktů.


E.T obsahuje nejmodernější suroviny včetně nejnovějších keramických komponentů a pokročilých polymerů, které vytvářejí ultimátní bariéru mezi silnicí a vaším jemným lakem, snižují množství nečistot a špíny, čímž výrazně usnadňují jeho údržbu a zároveň nabízejí vynikající ochranu, extrémní lesk a fantastickou odolnost.


Klíčové výhody

Snadná aplikace Easy on Easy off

Zvýraznění hloubky barvy se zrcadlovým efektem

Vytváří hydrofobní bariéru, která při kontaktu odpuzuje nečistoty

Zajišťuje snadnější a méně časově náročné běžné mytí vozidla

Trvanlivost 6-9 měsíců

Vhodné pro lak a karbonová vlákna

Dodáváno v saténově černé skleněné nádobě

Vůně jablka a máty

50 ml vystačí na 4-5 jednorázových aplikací ( v závislosti na velikosti vozu )

Velmi nízká spotřeba výrobku ( méně je více )

Doporučení pro péči o auto

Keramický vosk E.T. poskytuje skvělou ochranu laku vašeho vozu před každodenními nepříznivými vlivy prostředí a pro zachování jeho vlastností důrazně doporučujeme používat ph neutrální produkty.


Návod k použití: V případě potřeby můžete použít i další produkty:

Před aplikací důkladně připravte a očistěte lak. Aplikujte na vychladlý a suchý lak krouživými pohyby po jednom panelu pomocí měkkého aplikátoru. Nechte zmlžit ( 5-10 minut v závislosti na počasí ) a vyleštěte do hlubokého lesku čistou suchou utěrkou z mikrovlákna.

NANO SEAL PRO
599,00 Kč

Proč Nano Seal PRO?


Nano Seal Pro, no, kde mám začít, tento produkt je náš "piece de resistance", náš "Prize Pony", náš "Thoroughbred", náš... no, chápete to, produkt, na který jsme v rámci řady Alien Magic nejvíce hrdí, a to z dobrého důvodu. Zhluboka se nadechněte, čeká vás spousta informací pro všechny technické fajnšmekry a spousta důvodů, proč tento výrobek vyrazil dech všem detailistům, kteří ho používají.


Alien Magic Nano Seal PRO je založen na pokročilé nanotechnologii, která zahrnuje nanočástice, jež jsou dostatečně malé na to, aby pronikly do mikroskopických defektů, které se nacházejí v laku, v podobě děr a trhlin, které představují cestu pro vlhkost a škodliviny ze vzduchu, a tím nastartovaly proces koroze v základním kovu. Jakmile jsou nanočástice na místě, je prakticky nemožné je odstranit, a tak spolu s našimi prvotřídními přísadami poskytují vynikající ochrannou bariéru s dlouhou životností proti přírodním a průmyslovým vlivům.


Technologie kluzného povrchu Nano Seal PRO s "lotosovým" efektem pomáhá odpuzovat nečistoty, udržovat vyšší úroveň lesku a ochrany a zároveň poskytuje vynikající hydrofobní ochranu proti vodě. Díky použití jedinečné směsi PTFE a akrylových pryskyřic a obsahu UV clony, která poskytuje skutečně bezkonkurenční ochranu, zanechává tento jev extrémně hluboký lesk s prakticky neproniknutelnou ochrannou bariérou pro všechny dnešní moderní laky.


Technologie kluzkého povrchu Nano Seal PRO s "lotosovým" efektem pomáhá odpuzovat nečistoty, udržovat vyšší úroveň lesku a ochrany a zároveň poskytuje vynikající hydrofobní ochranu proti vodě.


Nano Seal Pro ochrání lak vašeho vozu před blednutím způsobeným povětrnostními vlivy, škodlivými kyselými dešti, oxidací, ztrátou lesku a UV zářením. Tato extrémně odolná ochranná vrstva je pouhým okem zcela neviditelná a poskytuje vozidlu neproniknutelnou transparentní bariéru po dobu až 5 let na pravidelně udržovaném laku a až 1 roku na kolech.


Náročně testováno v extrémních podmínkách: Náš výrobek neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla a je testován v nejnáročnějších klimatických podmínkách a prostředích po celém světě.

Nano Seal PRO byl přísně testován odborníky z Institutu pro chemii v průmyslu a prokázal, že výrazně chrání ošetřený povrch laku před povětrnostními vlivy a prodlužuje jeho životnost.


QUV* ZRYCHLENÝ TEST ODOLNOSTI PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM:


TESTOVACÍ METODA

Testovací cyklus zahrnuje 4 000 HODIN nepřetržitého cyklu:


4 hodiny U/V, následované 4 hodinami kondenzace, 4 hodinami U/V atd.


VÝSLEDKY ZKOUŠKY

Úspěšné dokončení 4 000 hodin při 60 °C.


( 4 000 hodin teoreticky odpovídá 20 letům expozice).


*QUV je meteorologický přístroj.


Klíčové výhody


Skutečně bezkonkurenční ochrana po dobu až 5 let

Zanechává extrémně hluboký lesk

Vytváří bariéru proti blednutí, kyselým dešťům, oxidaci, ztrátě lesku a UV záření.

Prodlužuje životnost lakovaných povrchů

Lze úspěšně použít i na sklo, akrylové světlomety, slitiny a chrom

Důkladně testováno ve zrychlených povětrnostních podmínkách odpovídajících 20 letům expozice


Rady pro péči o automobil

Těsnicí prostředky na lak udržují lak v co nejlepším stavu po delší dobu, tento konkrétní těsnicí prostředek se osvědčil jako záchranné lano pro lak. Chraňte svou investici, zachovejte si lásku k povrchové úpravě svého vozidla a vyhněte se zbytečnému poškození.


Doporučujeme používat Top Coat Pro každých 12 měsíců, abyste doplnili polymery a zvýšili trvanlivost ochrany.


Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte

Neaplikujte na přímém slunečním světle nebo v podmínkách pod 7 stupňů Celsia

Před aplikací důrazně doporučujeme použít přípravek Prep PRO k úplné dekontaminaci požadované plochy

Aplikujte na čistou a suchou plochu po 1 panelu pomocí aplikátoru nebo čistého měkkého hadříku.

Nechte povrch laku zamlžit a poté jej vyleštěte do hlubokého lesku čistým suchým plyšovým hadříkem z mikrovlákna.

Po dobu 4 hodin po aplikaci nedovolte, aby lak přišel do styku s jakoukoli kapalinou.

Nemyjte vozidlo 7 dní po aplikaci, aby se vlastnosti plně spojily.


TITAN PRO
0,00 Kč

Pouze pro akreditovaná centra

Jedná se o profesionální nátěr, který mohou zakoupit pouze vyškolení partneři.

V případě zakoupení bude nahrazen maloobchodním povlakem Titan Graphene Coating


Proč Titan ?


Náš nejmodernější nátěr Titan Graphene Coating je jedním z nejsnáze aplikovatelných a byl vyvinut jako špičkový nátěr laku odolný proti chemikáliím a poškrábání, který je v současné době na trhu k dispozici.


Titan se váže na lak vašeho vozu na molekulární úrovni a vytváří obětní bariéru mezi stavem vozovky a vaším choulostivým lakem a odpuzuje nečistoty a špínu, takže se mnohem snadněji udržuje a zároveň nabízí vynikající ochranu a lesk.


Klíčové výhody


Snadná aplikace Easy on Easy off

Zvýraznění hloubky barvy se zrcadlovým efektem

Vytváří superhydrofobní bariéru, která při kontaktu odpuzuje nečistoty

Zajišťuje snadnější a méně časově náročné běžné mytí vozidla

Vysoká odolnost vůči UV záření a chemikáliím

Vhodný pro lak, polepy, kola, světla, plastové obložení a karbonová vlákna

Vzduchem odumírá za 1 h, plně vytvrzuje za 12 h


Technická specifikace


Tvrdost - 10h

Chemická odolnost - ( pH ) 2-13

Úhel kontaktu s vodou - 120 º

Tloušťka - 2 mikrony

Trvanlivost - až 6 let při správné údržbě


Doporučení pro péči o vozidlo


Titan poskytuje skvělou ochranu laku vašeho vozu před každodenními nepříznivými okolními podmínkami a pro zachování jeho vlastností důrazně doporučujeme dodržovat tyto jednoduché kroky.


Návod k použití:


Naneste nátěr na důkladně vyčištěný, vyleštěný, odmaštěný a zcela suchý povrch.

Omotejte semišový hadřík Micro kolem aplikačního bloku a poté na něj naneste dostatečné množství přípravku Titan.

Křížovým způsobem rovnoměrně naneste výrobek na plochu povrchu s maximálním pokrytím 40 cm x 40 cm a ihned otřete pomocí

Mikrovláknovou utěrkou bez okrajů, dokud nejsou zbytky zcela odstraněny.

Pro dosažení plné trvanlivosti je nutná druhá vrstva ( po 2 hodinách ).

Nanášejte ve stínu mimo dosah přímého slunečního záření.

Ve fázi vytvrzování nepřicházejte po dobu 12 h do styku s vodou.

Nesprávně nanesený nátěr nelze odstranit bez rozsáhlé korekce nátěru.

Důležité: Nanášet ve stínu mimo dosah přímého slunečního světla.

NEO PRO
0,00 Kč

Pouze pro akreditovaná centra

Jedná se o profesionální nátěr, který mohou zakoupit pouze vyškolení partneři.

V případě zakoupení bude nahrazen maloobchodním keramickým povlakem NEO HD


Proč Neo PRO?


Náš nejmodernější keramický nátěr Neo PRO je jedním z nejsnáze aplikovatelných a byl vyvinut jako špičkový nátěr laku odolný proti chemikáliím a poškrábání, který je v současné době na trhu k dispozici.


Neo PRO se váže na lak vašeho vozu na molekulární úrovni a vytváří obětní bariéru mezi podmínkami na silnici a vaším choulostivým lakem a odpuzuje nečistoty a špínu, což výrazně usnadňuje jeho údržbu a zároveň nabízí vynikající ochranu a lesk.


Klíčové výhody


Snadná aplikace Easy on Easy off

Zvýraznění hloubky barvy se zrcadlovým efektem

Vytváří superhydrofobní bariéru, která při kontaktu odpuzuje nečistoty

Zajišťuje snadnější a méně časově náročné běžné mytí vozidla

Vysoká odolnost vůči UV záření a chemikáliím

Vhodné pro lak, světla, plastové obložení a karbonová vlákna

Vzduchem odumírá za 1 h, plně vytvrzuje za 12 h


Technická specifikace


Tvrdost - 9h

Chemická odolnost - ( pH ) 2-13

Úhel kontaktu s vodou - 110 º

Tloušťka - 2 mikrony

Trvanlivost - 3 roky se dvěma nátěry ( po 2 hodinách ) / 5 let se třemi nátěry ( po dalších 4 hodinách ) při správné údržbě


Doporučení pro péči o vozidlo


Neo PRO poskytuje skvělou ochranu laku vašeho vozu před každodenními nepříznivými vlivy prostředí a pro zachování jeho vlastností důrazně doporučujeme dodržovat následující jednoduché kroky.


Udržujte pomocí ph neutrálních čisticích prostředků

Každých 6 měsíců doplňte produktem TOP COAT PRO, abyste si udrželi superhydrofobní vlastnosti.


Návod k použití:


Ujistěte se, že je lak čistý, dekontaminovaný a zcela suchý.

Omotejte semišovou utěrku kolem aplikačního bloku a poté na ni naneste dostatečné množství lesklého laku NEO HD.

Křížovým způsobem rovnoměrně naneste přípravek na plochu s maximálním pokrytím 50 cm x 50 cm.

Nechte 45-60 sekund vytvrzovat a poté vyleštěte počáteční zbytky pomocí černého hadříku a následně modrého hadříku, abyste dosáhli vysokého lesku.

Důležité: Nanášejte ve stínu mimo dosah přímého slunečního světla. Nechte zcela vytvrdnout po dobu 12 hodin.

TOP COAT PRO
529,00 Kč

Proč Top Coat PRO?


Vyrobili jsme pokročilé složení na bázi nanokeramických částic, které se při kontaktu s molekulami automobilového laku spojují a aktivují, čímž zvyšují hloubku barev, vyplňují vlasové škrábance a vytvářejí extrémní vodoodpudivost.


DNA laku Top Coat Pro se skládá ze složité struktury, která zahrnuje nanokeramické částice, které se vstřebávají do pórů bezbarvého laku a laku a zvyšují hloubku barvy.


Jeho schopnost vyplňovat vlasové škrábance není dosažena stejným způsobem jako u lazury. Top Coat Pro neobsahuje žádná tradiční plnidla, místo toho nanokeramické částice nejen vyplňují, ale také spojují, čímž zajišťují dlouhodobější řešení poškození.


Top Coat Pro obsahuje extrémně hydrofobní bariéru, která nejenže vytváří rovnoměrnou perličku, ale zároveň vytváří kluzký povrch, na který se špína, sůl, zbytky silnic a čerstvé nečistoty jen těžko přichytí a donutí je odpadnout.


Běžné mytí vašeho vozidla se aplikací přípravku Top Coat PRO výrazně usnadní a urychlí, protože při použití sněhové pěny a šamponu odstraníte nečistoty bez námahy, a tím urychlíte každý proces.


Trvanlivost a hospodárnost jdou s naším složením ruku v ruce, jediná aplikace zajistí vynikající trvanlivost ochrany v rozmezí 6-9 měsíců (v závislosti na počasí). Pro zajištění nejlepších možných výsledků doporučujeme nanést druhou vrstvu.


Při použití pouhých 2-3 stříknutí na panel se vám 200ml láhev těžko zaplní, což znamená, že vám při vícenásobné aplikaci vydrží 18-24 měsíců.


Klíčové výhody


Zvyšuje hloubku barev bez kompromisů

Nanokeramické částice absorbují a spojují se s barvou

Vytváří superhydrofobní bariéru, která při kontaktu odpuzuje nečistoty

Vyplňuje a maskuje drobné škrábance

Zajišťuje snadnější a méně časově náročné běžné mytí vozidla

Trvanlivost jedné aplikace 6-9 měsíců, ještě účinnější s druhou vrstvou

Úžasná úspora za vaše peníze


Rady pro péči o vozidlo


Sealanty jsou považovány za 1 z nejlepších možností poslední fáze ochrany vašeho laku. Má-li být LSP co nejlepší, musí být povrch umytý, vysušený a důkladně připravený. Lak by měl být hladký, zbavený všech olejů a mastnoty a teplota by neměla být nižší než 5 stupňů Celsia pro ideální aplikaci a účinné odleštění přebytečného přípravku.Návod k použití


Top Coat Pro by se měl nanášet na suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla.

Barva musí být před aplikací bezvadně vyčištěná a odmaštěná

Důrazně doporučujeme před aplikací použít přípravek Prep Pro k úplnému dekontaminování požadované plochy

Nastříkejte přímo na lak vozidla, vždy po 1 panelu

Okamžitě vyleštěte zbytky pomocí utěrky z mikrovlákna s krátkým vlasem a následně plyšové utěrky z mikrovlákna, dokud není dosaženo plné průhlednosti.

Nechte jednu aplikaci zcela vytvrdnout, což v doporučených podmínkách trvá 20 minut.

Lze aplikovat i druhou vrstvu, ale vyčkejte 3 hodiny, než plně vytvrdne a dosáhne svých vlastností.