Ručníky

HRUBÝ RUČNÍK 90X60cm
299,00 Kč

Ručník na karoserii má vysokou absorpční schopnost a je vhodný na detailní vysušení, poté co se smyje autošampon, aktivní pěna nebo tekutý vosk. Určen pro ty, kteří si při sušení karoserie nenašli oblibu v používání jelenice. Z jedné strany delší chlup - z druhé strany krátký chlup.

rozměr – 60cm x 40cm

HRUBÝ RUČNÍK PREMIUM 1000g/m
579,00 Kč

Ručník na karoserii s extrémní absorpční schopností. Je absolutně bezpečný a vhodný na detailní vysušení karoserie. Určen pro ty, kteří preferují dokonalou bezpečnost proti poškrábání.

MIKROVLÁKNOVÝ RUČNÍK EXTREME 1200g
599,00 Kč

Ručník na sušení karoserie s extrémní dokonalou absorpční schopností. Vhodný na detailní vysušení karoserie. Určen pro ty, kteří preferují dokonalou bezpečnost proti poškrábání.

TWISTED PILE DRYING TOWEL
549,00 Kč

Jedná se o jeden z největších a nejtěžších ručníků z mikrovlákna s krouceným vlasem, který je v současné době na trhu k dispozici.

Má kroucený vlas na obou stranách a je nejměkčí a nejsavější ručník, jaký jsme kdy vyrobili.

Hmotnost látky: 1400 g/m2

Hmotnost ručníku za sucha: 720 gramů ( přibližně )


Péče:

Lze prát v pračce ( 30 stupňů ) s mikroplyšem Alien Magic Plush pro delší životnost a výkon.

SUPER PLUSH TOWEL
249,00 Kč

Naše super plyšová leštící utěrka je měkká, silná a patří k nejtěžším leštícím utěrkám na trhu. Díky okrajům bez hran je zcela bezpečná pro citlivé bezbarvé laky.

Vysoká hmotnost a objem mikrovláken spolu s luxusní měkkostí vláken dělá z utěrky Super Plush "must have" pro každého detailera nebo vážného zájemce o auto Vhodná pro aplikaci a odstraňování leštěnek, čističů laku, karnaubských vosků, syntetických tmelů i detailingových a voskových sprejů.


Velikost: 40 cm x 40 cm

Hmotnost látky: 550 g/m2

BUFFING TOWEL
249,00 Kč

Mikrovláknový leštící ručník s černým okrajem

 

rozměr– 40x40cm

600g/m2

CRYSTAL SHINE SUŠÍCÍ RUČNÍK
549,00 Kč

Luxusní sušící ručník pro dokonalé vysušení Vašeho vozidla. Jedná se o jeden z nejtěžších sušících ručníků na trhu, který disponuje gramáží 1200gsm a velikostmi 90x70cm.

Technologie s dlouhým krouceným chlupem absorbuje obrovské množství vody.