Sortiment pro motocykly

BIKE CARE KIT
3 699,00 Kč

Dokonalá sada pro začátek detailního ošetření vašeho motocyklu. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste svému motocyklu poskytli péči, kterou si zaslouží.


Sada obsahuje:

500ml bike cleaner - šetrný čistící prostředek

500ml bike cleaner 2in1 - čistič a odmašťovač pro motocykly 2v1

500ml Bike snow foam - ph Neutrální pěna pro motocykly

500ml bike shampoo - ph neutrální šampón pro motocykly 

500ml Bike Ceramic Detailer - Hydrofobní sprej na ochranu motocyklu

250ml Bike All in One Polish - leštěnka (lehce abrazivní)

50ml vision rain repellent - repelent proti dešti na sklo u helmy

Slim Line wash mitt - mikrovláknová rukavice 

Cube Betailing Bag - detailingová brašna 

550gsm Super plush buffing cloth - velice jemná leštící utěrka 

Twisted pile drying towel mini 40x40 - sušící ručník 

BIKE CLEANER
299,00 Kč

Čistič pro motocykly

Náš čistič pro motocykly připravený k použití je rychle působící prostředek na odstraňování nečistot a špíny, který odstraní odolný film z dopravy, sůl a znečištění ze všech povrchů vašich kol.

Při použití před šamponováním nebo napěněním motocyklu sněhovou pěnou odstraní nečistoty, jako je štěrk, špína, brouci a ptačí trus, a sníží tak pravděpodobnost vzniku otlaků a škrábanců na laku ve fázi ručního mytí.

Tento biologicky odbouratelný přípravek na vodní bázi je bezpečný pro použití na kolech, motocyklech a čtyřkolkách a neobsahuje žádná rozpouštědla, navíc s příjemnou vůní manga a mučenky.

Návod k použití: Jednoduše povrch dobře opláchněte, abyste odstranili veškeré uvolněné nečistoty. Nastříkejte přípravek přímo na povrch a nechte jej působit 3 minuty, poté nečistoty uvolněte pomocí kartáče nebo přípravek opláchněte. Nepoužívejte na přímém slunečním světle, neměl by být ponechán na laku po neomezenou dobu, nenechávejte zaschnout.

Balení 500ml

ALL IN ONE POLISH
399,00 Kč

Leštěnka na motocykly

Naše univerzální leštěnka na motocykly odstraní nečistoty a oxidaci, které běžné mytí samo o sobě nevyřeší. Její hloubkové čisticí složení odstraní drobné nedokonalosti laku, jako jsou mikroškrábance, víry a hologramy, a obnoví jejich původní povrch.

Tento mikroabrazivní přípravek je vhodný na kov a chrom, stejně jako na nelakované plasty a akrylátová skla a lze jej také použít s DA leštičkou na těžší defekty, čímž získáte skutečný produkt vše v jednom pro motocykly, horská kola, čtyřkolky a čtyřkolky v jednom bezpečném a osvědčeném výrobku.

Návod k použití: Ujistěte se, že je motocykl čistý a zcela suchý. Naneste několik kapek přípravku na podložku Alien Magic Applicator nebo profesionální utěrku z mikrovlákna a poté vozidlo krouživými pohyby vyleštěte, abyste odstranili všechny nečistoty a oxidaci. Nakonec vyleštěte utěrkou z mikrovlákna Super Plush, abyste dosáhli vysokého lesku. V případě silnějších nedokonalostí laku aplikujte pomocí náhodné nebo orbitální leštičky.

Poznámka: Pro dosažení ještě lepších výsledků můžete před leštěním použít na lakované povrchy Clay bar, jak doporučují profesionálové.

Balení 250ml

BIKE SHAMPOO
449,00 Kč

Bike Shampoo je vynikající šampon na údržbu bez silikonů a vosků s neutrálním pH, bez přidaných leštících látek, silikonů a vosků, určený pro bezpečné použití na motocyklech, kde je pro bezpečnost jezdce nezbytné zabránit znečištění pneumatik a rukojetí.

Náš pečlivě vyvinutý šampon s vůní kokosu a limetky rychle odstraňuje silniční nečistoty a dopravní film a zanechává povrch čistý a beze šmouh. Vysoce pěnivé složení s přidanou mazací schopností minimalizuje poškrábání při mytí motocyklu.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Zřeďte jeden díl šamponu až s 1000 díly teplé vody. Ručně umyjte kolo a poté opláchněte čistou vodou. Neumývejte motocykly na horkém/přímém slunečním světle.

Balení 500ml

BIKE FOAM
399,00 Kč

Sněhová pěna je velmi účinná pěna před mytím, které vytváří bohatou stabilní pěnu při neuvěřitelně nízkém ředění. Biologicky odbouratelné PH neutrální složení bezpečně a účinně odstraňuje nečistoty a špínu ze všech povrchů vašich kol a má příjemnou třešňovou vůni.

Je určena k namáčení znečištěného laku, plastů, kol, pneumatik a nelakovaného kovu, aby odstranila nečistoty a snížila možnost vzniku vírů a škrábanců před závěrečným ručním mytím naším šamponem pro motocykly  s neutrálním pH.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Opláchněte motocykl silným proudem vody. Použijte 50 ml na se 450 ml vody v napěnovači. Po aplikaci nechte 5 minut působit a poté opláchněte. Nepoužívejte na přímém slunci.

Balení 500ml

SLIMLINE WASH MITT
399,00 Kč

Naše mycí rukavice Slimline je vyrobena z velmi jemných a hustých vláken, která zajišťují vynikající čištění i těch nejcitlivějších povrchů. Výjimečnost této mycí rukavice spočívá v odstranění houbového jádra, které vám dává jistotu a plnou kontrolu nad mytím složitých a úzkých míst, jako jsou mřížky, zrcátka, výfuky a slitiny u automobilů, ale i jízdních kol a motocyklů.

Mimořádná citlivost a kontrola spolu s kvalitními vlákny vám umožní kontrolovat tlak, který vyvíjíte na choulostivé ozdobné části, zatímco štíhlý profil vám umožní dostat se do těžko přístupných míst, jako jsou lamely mřížky, aniž byste se obávali jejich prasknutí.

Tato vysoce kvalitní mycí rukavice z mikrovlákna je opatřena elastickou manžetou, která je měkká, pohodlná a opatřená vyšitým logem Alien Magic, které jí dodává konečný punc kvality.

Velikost: 22 cm x 19 cm

Péče o prací rukavici:


Jak prát: Po každém použití opláchněte z rukavice všechny zbytky šamponu , vyperte v pračce na 30 stupňů a nechte přirozeně uschnout nebo usušte v sušičce na nízkou teplotu.

BIKE CERAMIC DETAILER
469,00 Kč

Ceramic Detailer je dokonalý sprej pro rychlé detailní ošetření, které nabízí vysoký lesk s výjimečným odvodem vody i na dříve nechráněných površích a zároveň umožňuje snadné a pohodlné doplnění stávající keramické ochrany.

Jak jste již od Alien magic očekávali, výrobek se snadno používá a je šetrný k životnímu prostředí roztokem na vodní bázi, který neobsahuje žádné drsné chemikálie ani abraziva, jež by mohly poškodit jemné povrchové úpravy a materiály používané při výrobě moderních motocyklů.

Tento vysoce účinný produkt jsme testovali a schválili my a náš tým detailerů, abychom zajistili, že bude skvěle fungovat na všech površích vašich motocyklů, včetně vinylových obtisků, a rychle a bez námahy odstraní šmouhy, šmouhy, otisky prstů a lehký prach z laku, chromu a ozdobných prvků s příjemnou melounovou vůní.

Návod k použití: Postupujte podle běžného postupu mytí, abyste odstranili veškerou špínu a nečistoty. Nastříkejte na jeden panel po druhém a vyleštěte do vysokého lesku pomocí čisté a měkké utěrky z mikrovlákna.

Balení 500ml

VISION RAIN REPELLENT
269,00 Kč

Odpuzovač deště Vision je pokročilé složení založené na keramických nanočásticích, které se spojují s polykarbonátovými, perspexovými a skleněnými povrchy a vytvářejí hydrofobní bariéru, která také snižuje výskyt mikroškrábanců.

Vision Rain Repellent aktivně odpuzuje vodu, což vám zajistí lepší viditelnost v dešti, sněhu a břečce. Díky tomu jsou kapky deště a silniční sprej odváděny proudem vzduchu, když rychlost jízdy stoupne nad 30 km/h. Tento výrobek s průměrnou životností 3-6 měsíců v závislosti na používání a povětrnostních podmínkách pomáhá vašemu hledí zůstat čisté, aniž byste museli sundávat ruce z rukojetí.

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Požadovaná oblast musí být před aplikací dokonale čistá. Nastříkejte přímo na hledí - nanášejte krouživými pohyby pomocí čistého hadříku nebo aplikátoru a poté zbývající zbytky vyleštěte čistým hadříkem z mikrovlákna pro dosažení plné průhlednosti. Po 20 minutách znovu naneste druhou vrstvu a poté nechte lak vytvrdnout další 3 hodiny na suchém místě, abyste dosáhli jeho nejlepších vlastností.

Balení 50ml

BIKE GRAPHENE COATING
1 599,00 Kč

Grafenový keramický povlak MOTORBIKE/BIKE je jedním z nejsnáze aplikovatelných povlaků a byl vyvinut jako špičkový povlak odolný proti chemikáliím a poškrábání, který je v současné době na trhu k dispozici.

MOTORBIKE/BIKE se váže na povrch vašeho motocyklu na molekulární úrovni a vytváří obětní bariéru mezi stavem vozovky a odpuzuje nečistoty, bláto a špínu, takže je mnohem snazší údržba a zároveň nabízí vynikající ochranu a lesk.


Klíčové výhody


Snadná aplikace Easy on Easy off

Zvýraznění hloubky barvy se zrcadlovým efektem

Vytváří superhydrofobní bariéru, která při kontaktu odpuzuje nečistoty

Zajišťuje snadnější a méně časově náročné běžné mytí motocyklu

Vysoká odolnost vůči UV záření a chemikáliím

Vysoká odolnost vůči teplotám

Vhodný na lak, fólie, kola, světla, plastové obložení a karbonová vlákna

Vzduchem odumírá za 30 minut, plně vytvrzuje za 12 h

30ml lahvička pokryje jakoukoli velikost motocyklu


Technická specifikace


Tvrdost - 10h

Chemická odolnost ( pH ) 2-13

Úhel kontaktu s vodou - 120º

Tloušťka 2 mikrony

Trvanlivost Až 24 měsíců


Doporučení pro péči o vozidlo


Udržujte čisticími prostředky s neutrálním pH


Návod k použití:


Před použitím dobře protřepejte

Zajistěte, aby byl MOTORBIKE/BIKE aplikován na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření.

Požadovaná plocha musí být před aplikací dokonale čistá a následně se musí použít PREP PRO Panel Wipe.

Naneste 3-4 kapky na aplikátor z mikrovlákna a aplikujte krouživými překrývajícími se pohyby.

Zbylé zbytky otřete čistým hadříkem z mikrovlákna, dokud není dosaženo 100% čistoty.

MOTORBIKE/BIKE bude po 30 minutách vytvrzený a připravený pro druhou aplikaci stejným postupem.

Důležité: Nechte jej zcela vytvrdnout po dobu 12 hodin. Po dobu 5 dnů po aplikaci neumývejte.


UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ

BIKE CLEANER 2IN1
469,00 Kč

Náš koncentrovaný čistič na motocykly je rychle působící prostředek na odstraňování nečistot a špíny, který odstraňuje zapečené vrstvy z dopravy, sůl a celkovou špínu a je bezpečný pro použití na motocyklech, odrážedlech, čtyřkolkách a čtyřkolkách.

Tento inovativní výrobek byl navržen tak, aby poskytoval maximální flexibilitu a čisticí sílu v závislosti na použitém poměru ředění s 6 doporučenými variantami, které pokrývají všechny běžné úkony pravidelně prováděné při čištění a údržbě vašeho motocyklu, od lehkých a dokonce i náročných odmašťovacích prací až po odstraňování silných nečistot a silničního filmu na laku kapotáže a vnějších dílech.

Tento čisticí prostředek s vůní manga a mučenky se používá jako čisticí přípravek před mytím vozidla šamponem nebo sněhovou pěnou a změkčuje a odstraňuje nečistoty, jako je štěrk, bláto, brouci a ptačí trus.

Biologicky odbouratelné složení na vodní bázi je bezpečné pro použití na tlačných kolech a motocyklech. Vodu a neobsahuje žádná rozpouštědla.

Ředění na základě směsi v 500ml láhvi ( doplněné vodou ).


1 x 40 ml - velmi lehké čištění

2 x 40 ml - lehké čištění

3 x 40 ml - střední čištění

4 x 40 ml - silné čištění

6 x 40 ml - lehké odmašťování

NEŘEDĚNÉ - Silné odmašťování


Návod k použití: Přípravek nastříkejte přímo na povrch, nechte působit 3 minuty a poté uvolněte nečistoty pomocí kartáče nebo opláchněte. Nepoužívejte na přímém slunečním světle, neměl by být ponechán na laku po neomezenou dobu, nenechávejte zaschnout.


Odmaštění:


Velmi snadná aplikace, jednoduše nastříkejte / promíchejte a opláchněte. Vhodné pro čištění řetězů. Ozubená kola a součásti motoru.

Po použití jako odmašťovadlo řetězy a pohyblivé části znovu namažte.