Vybavení a osvětlení

CRYSTAL SHINE INTERIER
599,00 Kč

Crystal Shine interier 40 cm je nástěnná police pro uložení čistících a leštících přípravků na interiér v obalech do maximálního průměru 86 mm.

Pohodlná a funkční police pro uložení  čističů, detailerů a dalšího příslušenství nutného o správnou péči o interiér. Hloubka 86 mm umožňuje uložení i větších balení.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části police, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Kvalitní kov je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE BRUSH HOLDER
749,00 Kč

Crystal Shine Brush Holder 80 cm je nástěnný držák štětců různých výrobců pro detailing automobilu.

Funkční a pohodlný držák štětců a detailingového příslušenství. Horní otvory jsou vhodné pro většinu dostupných štětců či kartáčů. V horní části je 12 míst pro uložení štětců.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části držáku, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.

Z čelní strany vyřezané nápisy Interier, Wheels, Exterier  pro rozdělení sekcí dle účelu použití.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE BOTTLES HOLDER
489,00 Kč

Crystal Shine bottles holder 80 cm je nástěnný držák pro mixovací lahve s rozprašovači na čištění automobilu.

Funkční a pohodlný věšák mixovacích lahví či ručních pěnovacích nádob jakéhokoliv typu. 80 cm velikost pojme standardně 8-9 mixovacích láhví či penovacích nádob.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části držáku, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci. Tělo věšáku je obohaceno o efektivní řezané logo Crystal Shine.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE PAD FEEDER
1 069,00 Kč

Crystal Shine Pad feeder je nástěnný držák (podavač) leštících kotoučů do velikosti 165 mm.

Pohodlný a funkční podavač pro ukládání leštících padů. Speciálně navržené dno podavače umožňuje pohodlné vyjímání kotoučů. Vnitřní průměr 17 cm pojme bez problémů kotouče až o průměru 165 mm. Široký prostor mezi stěnami z čelní strany podavače umožňuje, aby bylo možné vyjmout kotouč z kteréhokoliv místa. Podavač pojme maximálně 15 leštících padů.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v horní a spodní části podavače, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!