E-shop

NEUTRAL SHAMPOO
279,00 Kč

Vysoce koncentrovaný šampon s neutrálním pH, který je bezpečný pro všechny čištěné povrchy. Nenarušuje stávající voskovou vrstvu, naopak ji pomáhá udržovat. Bez přidaných lesků pro laky chráněné voskem, sealantem nebo keramickou ochranou laku. Tento šampón je vhodný díky svým lubrikačním schopnostem pod clay. Příjemná vůně jahody, vanilky a marakuy.

Poměř ředění:

1:60-1:200


MULTIFUNKČNÍ KBELÍK S VÍKEM
459,00 Kč

Exkluzivní detailingový kbelík o objemu 20 litrů s víkem.SADA DETAILINGOVÝCH ŠTĚTCŮ
599,00 Kč

Detailingové štětce na interiér, exteriér i kola v několika velikostech. 

průměry:

10,12,14,16,18 mm

KARTÁČ NA PNEU A PODBĚHY
299,00 Kč

Skvělý kartáč pro efektivní čištění pneumatik. Díky své extrémní schopnosti odstraňovat nečistoty je Rubber Scrubber dokonalým kartáčem na pneumatiky během fáze mytí kol. Dokonale tvarovaný kartáč pro zvládnutí těžkého úkolu odstraňování nečistot a hloubkového čištění bočnic pneumatik. Má speciálně vyvinutou zakřivenou hlavu, ergonomickou rukojeť a velmi tuhé syntetické štětiny schopné odstranit (odrhnout) i ty nejtvrdší nečistoty na všech pneumatikách. Perfektní pro mokré mytí. 

CRYSTAL SHINE INTERIER
599,00 Kč

Crystal Shine interier 40 cm je nástěnná police pro uložení čistících a leštících přípravků na interiér v obalech do maximálního průměru 86 mm.

Pohodlná a funkční police pro uložení  čističů, detailerů a dalšího příslušenství nutného o správnou péči o interiér. Hloubka 86 mm umožňuje uložení i větších balení.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části police, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Kvalitní kov je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE BRUSH HOLDER
749,00 Kč

Crystal Shine Brush Holder 80 cm je nástěnný držák štětců různých výrobců pro detailing automobilu.

Funkční a pohodlný držák štětců a detailingového příslušenství. Horní otvory jsou vhodné pro většinu dostupných štětců či kartáčů. V horní části je 12 míst pro uložení štětců.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části držáku, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.

Z čelní strany vyřezané nápisy Interier, Wheels, Exterier  pro rozdělení sekcí dle účelu použití.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE BOTTLES HOLDER
489,00 Kč

Crystal Shine bottles holder 80 cm je nástěnný držák pro mixovací lahve s rozprašovači na čištění automobilu.

Funkční a pohodlný věšák mixovacích lahví či ručních pěnovacích nádob jakéhokoliv typu. 80 cm velikost pojme standardně 8-9 mixovacích láhví či penovacích nádob.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v zadní části držáku, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci. Tělo věšáku je obohaceno o efektivní řezané logo Crystal Shine.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

CRYSTAL SHINE PAD FEEDER
1 069,00 Kč

Crystal Shine Pad feeder je nástěnný držák (podavač) leštících kotoučů do velikosti 165 mm.

Pohodlný a funkční podavač pro ukládání leštících padů. Speciálně navržené dno podavače umožňuje pohodlné vyjímání kotoučů. Vnitřní průměr 17 cm pojme bez problémů kotouče až o průměru 165 mm. Široký prostor mezi stěnami z čelní strany podavače umožňuje, aby bylo možné vyjmout kotouč z kteréhokoliv místa. Podavač pojme maximálně 15 leštících padů.

Montážní otvory pro přišroubování na zeď jsou umístěné v horní a spodní části podavače, díky tomu zaručují naprostou stabilitu. Držák je vyroben z kvalitního kovu, který je upraven barvou, která chrání proti další oxidaci.


Logo může být zaměnitelné za Vaše vlastní a nebo nemusí být žádné!

GRAPHENE SPRAY
479,00 Kč

Grafenový povlak je nejnovější technologický pokrok, který se stává neodmyslitelnou součástí při údržbě automobilů. Graphene Spray poskytuje výrazně lepší ochranu než tradiční vosky a sealanty. Grafenový povlak přilne k jakémukoli materiálu jako je lak, disky, sklo a plasty s dlouhou životností.

Grafen vyplňuje mikroskopické důlky a rýhy v laku a zanechává povrch hladký a voděodolný. Zvyšuje hloubku laku a zanechává zrcadlový vzhled. Grafenový povlak je také velmi vhodný k ochraně PPF fólií.

GRAPHENE TIRE COATING
459,00 Kč

Nejmodernější kombinace čistého, high-tech grafenu a akrylových polymerů, která poskytne vašim pneumatikám neuvěřitelně vysoký lesk a hlubokou, uhlově černou barvu, která je odolná, vodoodpudivá a utěsněná proti škodlivým chemikáliím a UV paprsky.