Služby

Tento program nabízí šetrné mytí automobilu PH neutrálním šampónem a univerzálním čistícím přípravkem NICKS APC s odstraněním drobných detailů jako je přilepený hmyz na masce auta, čelním skle a zpětných zrcátkách. Následuje mytí kol, které v případě velkého znečištění nejdříve očistíme  čističem colored wheel cleaner nebo  lava wheel gel a dále myjeme nástupní prostory v místech největšího znečištění. Vůz pak sušíme ručníkem, spáry i nástupních prostory případně sušíme vzduchem. Součástí tohoto programu je také impregnace pneumatik. Veškeré další požadavky lze řešit individuálně.

Doba práce by měla zabrat od 45 minut, avšak se liší v závislosti na míře znečištění.

Cena za tento mycí program se pohybuje (cena se může lišit, pokud je Vaše vozidlo  SUV, limuzína, supersport nebo jiné větší)


1000 Kč

Tento program nabízí šetrné mytí automobilu  PH neutrálním šamponem s odstraněním drobných detailů jako je přilepený hmyz na masce auta, čelním skle a zpětných zrcátkách. Následuje mytí kol pomocí colored wheel cleaner nebo lava wheel gel a dále myjeme nástupní prostory v místech největšího znečištění.

Následně lak automobilu chemicky dekontaminujeme od dalších nečistot jako je asfalt a polétavá rez, avšak bez detailních prací, načež aplikujeme sealant a tlakem vody ho vstřebáme do laku.

Vůz pak sušíme ručníkem, spáry i nástupních prostory případně sušíme vzduchem. Součástí tohoto programu je také impregnace pneumatik. Veškeré další požadavky lze řešit individuálně.

Doba práce by měla zabrat přibližně 4 hodiny, avšak se může lišit v závislosti na míře znečištění.

3000 Kč

V tomto programu doporučujeme DEMONTOVAT sedadla, čistí se kolejničky, bezpečnostní pásy, všechny úložné prostory, mezidveřní prostor, okna oboustranně, celý interiér vozu se hloubkově vyčistí a vytepuje. Po vyčištění plastů i kůže se aplikuje ochrana v podobě MAGIC RESTORER.

Časový rozsah je 1 pracovní den + nějaká doba schnutí sedaček apod.

3000 Kč

V tomto programu doporučujeme DEMONTOVAT sedadla, čistí se kolejničky, bezpečnostní pásy, všechny úložné prostory, mezidveřní prostor, okna oboustranně, celý interiér vozu se vyluxuje na sucho. Po vyčištění plastů i kůže se aplikuje ochrana v podobě MAGIC RESTORER.

Časový rozsah je 1 pracovní den

1500 Kč

Je Váš motorový prostor neustále zaprášený, špinavý a nehezký? Tento program je přímo pro Vás, motorový prostor vyčistíme produktem ALL PURPOSE CAR CLEANER, odmastíme a aplikujeme kvalitní produkt MAGIC RESTORER Pro oživení černé a ochranu povrchu.

1000 Kč
Tento program je pro zákazníky, kteří chtějí vytepovat pouze například jednu sedačku.
300 kč/ks

Tento program je pro zákazníky, kteří potřebují vyleštit jen část vozu například kapotu.

1000 Kč/ks
Pokud Vás trápí vodní kámen či těžko odstranitelné šmouhy z oken, je tento program přímo pro Vás.
400 kč

Skvěle svítící světlomety jsou základ bezpečně jízdy po tmě. Dokážeme vás zbavit zoxidovaných a zežloutlých světel a přeměnit je v křišťálově průhledné.

od 750 Kč/ks

Nejzákladnější leštění, které nabízíme, je leštění jednokrokové označujeme "bronzový balíček". Při jednokrokovém leštění jsme schopni "odstranit" až 85% poškození laku (škrábance z kartáčové myčky, mikroškrábance z údržbového mytí, hologramy atd.) Jednokrokové leštění navrátí hloubku odstínu a lesk.

Časový rozsah je 1-2 pracovní dny.

5 000 - 9 000 Kč

Jako další nabízíme vícekrokové leštění, Označujeme "stříbrný balíček". U tohoto leštění  je potřeba strávit delší čas, odebrat větší množství laku a použít například rotační leštičku. Uvážení jakou variantu vybrat je vždy na předchozí domluvě nebo návštěvě naší/Vaší dílny. 

Časový rozsah je 2-3 pracovní dny.

10 000 - 14 000 Kč

Jako asi nejúčinnější variantu nabízíme vícekrokové leštění včetně broušení, Označujeme "zlatý balíček". U tohoto leštění  je potřeba strávit delší čas, odebrat větší množství laku a použít například rotační leštičku či excentrickou brusku. Uvážení jakou variantu vybrat je vždy na předchozí domluvě nebo návštěvě naší/Vaší dílny. 

Časový rozsah je 2-4 pracovní dny.

15 000 - 20 000 Kč

Nabízíme možnost aplikovat na Váš vůz jak klasický, tak umělý vosk koncipovaný na dlouhou výdrž (6 - 12 měsíců), sezónní vosk, ale také hybridní vosk s příměsí křemíku či grafenu.

(Totožná příprava jako u strojní korekce laku). 

Časový rozsah je 1 pracovní den.

2 000 - 4 000 Kč

Nabízíme keramickou ochranu na povrchy: lakované, sklovité, kožené, textilní i plastové.

U keramické ochrany se provede dekontaminace a co nejdokonalejší korekce laku (varianta "zlatý balíček"), jelikož nechceme konzervovat škrábance a jiné neduhy pod ochranu.

Aplikujeme ověřené keramické ochrany na bázi křemíku a nebo grafenu. Vybereme vhodnou keramiku po konzultaci se zákazníkem. 

1. Ochrana na 1 rok 17- 20 000 Kč (1 vrstva křemíkové 20% nano ochrany)

2. Ochrana na 3 roky 20 000 - 25 000 Kč (1 vrstva křemíkové ochrany a nebo grafenu)

3. Ochrana na 5 let 25 000 - 35 000 Kč (2 vrstvy křemíkové ochrany)

4. Ochrana na 6 let 25 000 - 35 000kč (2 vrstvy grafenové ochrany)


10 000 - 35 000 Kč

V případě, že potřebujete zamaskovat škrábance nebo dírky v laku způsobené kamínky je tato varianta přímo pro Vás.

Retuš a práce okolo toho je hodně individuální co se týká ceny, záleží jak velký je škrábanec či dírka apod.

Ať už je škrábanec, nebo rýha velká či malá, je to vždycky zdlouhavý proces z důvodu dlouhého schnutí a tuhnutí barevného a bezbarvého laku.


od 1000 Kč

Spolupracujeme se společností Xpel, která vyvíjí nejlepší ochranné PPF fólie na trhu.

Nabízíme zatmavování chromových lišt a jiných doplňků tzv. Dechrom, cena se odvíjí dle velikosti dílu.

Nabízíme také zatmavování oken a světel.600 - 120 000 Kč