Dekontaminace

WRATH
499,00 Kč

Železné částice se strašlivým způsobem usazují v laku a ve všech typech kol. Existuje mnoho způsobů, jak naše chlouba a radost získává tyto nežádoucí defekty.


Vozidla opouštějí výrobní závod a jsou více než často přepravována vlakem do vybraného prodejního místa. Během této exponované cesty se částečky železa z kolejí dostávají na vaše brzy zakoupené vozidlo a vytvářejí vady v bezbarvém laku ještě předtím, než jej obdržíte. Železný spad se také snadno zachytí pouhou běžnou jízdou po každodenních silnicích v důsledku brzdových destiček vytvářejících brzdový prach.


Wrath je balen ve správné síle, ale v případě potřeby jej lze ředit, rozpouští železo, se kterým přijde do styku, takže je zcela bezpečný pro použití na všech površích. Zanechává za sebou stopu sytě fialového barviva, které ukazuje, že jeho rozpouštěcí schopnost je dokončena a které lze poté bezpečně opláchnout a zanechat povrch hladký jako dětská prdelka. Neutralizuje vazbu s porézními povrchy bez nutnosti míchání a nezanechává na povrchu šmouhy ani skvrny.


Klíčové výhody

Rozpouští zbytky železa a neutralizuje vazbu s porézními povrchy.

Vysoce koncentrovaný pro dobré ředění a hospodárnost

Dostatečně silný, aby rozpustil i ty nejodolnější zbytky železa

Bezpečný pro použití na všechny nátěry

Bezpečný pro všechny typy kol

Nezanechává skvrny ani šmouhy


Návod k použití

Důkladně opláchněte vozidlo

Nastříkejte na znečištěné povrchy

Nechte působit až 3 minuty, aby na povrchu nezaschl.

Přípravek se jeví jako čirý, dokud se nedostane do kontaktu se znečišťujícími látkami a nezmění barvu na tmavě fialovou.

V těžko přístupných místech rozrušte měkkým štětinovým kartáčem.

Opláchněte vodou pod vysokým tlakem

INTENSE
349,00 Kč

Intense je mimořádně silný, rozpouští a odstraňuje dehet a lepidlo z jakéhokoli laku a plastů, které lze jednoduše setřít hadříkem z mikrovlákna nebo smýt šamponem. Odstraňuje také olej, mastnotu, silikon, vosk, žvýkačky a zbytky lepidel.

Dehet a lepidlo lze odstranit velmi obtížně, zejména pokud jsou na laku ponechány delší dobu bez dozoru.

Intense je silný přípravek na bázi oleje, který agresivně, ale bezpečně rozkládá a odstraňuje nejodolnější dehet, oleje, mastnotu, silikon, vosk, žvýkačky a zbytky lepidla bez nutnosti drhnutí, aby nedošlo k jejich trvalému poškození.

Výkonné složení je bezpečné pro použití na všechny vnější povrchy včetně bezbarvého laku, jednostupňového laku, skla, gumy, plastu a vinylu.


Klíčové výhody


Agresivně, ale bezpečně rozkládá dehet, oleje, mastnotu, silikon, vosk, žvýkačky a lepidla.

Výkonné složení na bázi oleje bezpečné pro všechny vnější povrchy

Eliminuje potřebu drhnutí, které by do laku vytvořilo víry


Rady pro péči o auto


Dehet, oleje, mastnota, silikon, vosk, žvýkačky a lepidla mohou představovat vážný problém, pokud zůstanou na povrchu vašeho laku bez dozoru. Extrémně silná formule pro odstraňování dehtu a lepidel v přípravku Intense přichází na pomoc a rozkládá a odstraňuje tyto odolné látky bez drsného drhnutí.


Návod k použití


Nastříkejte přímo na napadený povrch a nechte působit 60-90 sekund.

Jemně setřete čistou utěrkou z mikrovlákna nebo lehce promněte kartáčem s měkkými štětinami.

Opláchněte vodou

Při stírání nepoužívejte nadměrný tlak nebo drhnutí, v extrémních případech postup opakujte.

Nepoužívejte na renovovaná kola nebo na laky po renovaci.

NANO CLAY BAR
329,00 Kč

Vysoce kvalitní detailingové claye Alien Magic Clay Bars se vyrábějí ve Velké Británii a představují inovativní produkt pro hloubkové čištění a přípravu laku vozu před aplikací vosku a sealantu. Naše clay bars obsahují sloučeniny TITANU, které umožňují odstranění nečistot z JAKÉHOKOLI lakovaného nebo skleněného povrchu.

Detailing clay bars snadno odstraňují hmyz, dehet, silniční nečistoty, brzdový prach, oxidaci, povrchovou rez, přestříkání laku a mnoho dalšího. Náš revoluční neškrábavý tmel na čištění povrchu TITANIUM jednoduše a bezpečně odstraní JAKÉKOLIV povrchové nečistoty, pokud se použije ve spojení s mazivem na clay Alien Magic Nuru.


Klíčové výhody


Hloubkově čistí a odstraňuje nečistoty z jakéhokoli lakovaného nebo skleněného povrchu

Odstraňuje z povrchu celou řadu nečistot

Obsahuje sloučeniny titanu, které dokáží odstranit velmi lehké poškození

Jemná hliněná plastelína NANO

Naše  Fine Grade NANO Clay Bar je dostatečně jemná, aby nepoznamenala ani nepoškodila váš lak, ale dostatečně silná, aby odstranila nečistoty a zanechala váš lak hladký jako sklo.


Rady pro péči o vozidlo


Termín "clay barring" označuje proces dekontaminace jakýchkoli vnějších hladkých povrchů, jako jsou lakované, skleněné nebo perspexové povrchy vozidla, pomocí kousku "hliněného tmelu", který je namazán pomocí smáčedla obsahujícího maziva, často nazývaného clay lube. Velmi jemné nečistoty, jako jsou částečky železa, prach z kolejnic, vodní skvrny, přestříkaný lak, se usazují v povrchu a nelze je odstranit mytím, clay barring je nejúčinnější způsob jejich odstranění bez agresivnější metody leštění.


Návod k použití


Povrch důkladně umyjte šamponem.

Manipulujte s jílem do plochého tvaru, který se pohodlně drží v ruce

Navlhčete ošetřovaný povrch i jíl pomocí mazadla Nuru Super Smooth Clay Lube.

Lehce rozetřete jíl po povrchu, dokud nebude hladký.

Zajistěte, aby povrch zůstal po celou dobu vlhký

Setřete zbytky hlíny a přeložte ji, abyste odhalili čerstvý povrch.

NURU
349,00 Kč

Naše mazivo na clay bylo speciálně vyvinuto tak, aby dokonale doplňovalo naši tyčinku Alien Magic Nano Clay Bar, ale lze jej použít společně s jakoukoli tyčinkou na clay. Napomáhá procesu clayování a výrazně snižuje riziko poškrábání nebo poškození laku tím, že aktivně snižuje povrchové napětí a podporuje klouzání claye po panelu.

Tento všestranný produkt, který se snadno používá, funguje skvěle jako speciální mazivo na clay na lakované, skleněné nebo jakékoli hladké povrchy, je také ideálním produktem pro přípravu lešticích podložek při použití produktů, jako je Alien Magic Ultra nebo naše nová 1stupňová směs, protože v případě potřeby poskytuje dodatečnou mazací schopnost pro zajištění báječných výsledků.


Klíčové výhody


Speciálně vyvinutý tak, aby dokonale doplňoval naši tyčinku Alien Magic Nano Clay Bar

Aktivně snižuje povrchové napětí a podporuje klouzání jílu po panelu

Výrazně snižuje riziko poškrábání nebo poškození laku při použití s clay tyčemi.

Všestrannost v hojné míře, skvěle se hodí jako mazadlo na clay nebo podkladový nátěr na podložky


Rady pro péči o auto


Termín "clay barring" označuje proces dekontaminace jakýchkoli vnějších hladkých povrchů, jako jsou lakované, skleněné nebo perspexové povrchy vozidla, pomocí kousku "clay tmelu", který je namazán pomocí smáčedla obsahujícího maziva, často nazývaného clay lube. Velmi jemné nečistoty, jako jsou částečky železa, prach z kolejnic, vodní skvrny, přestříkaný lak, se usazují v povrchu a nelze je odstranit mytím, clay barring je nejúčinnější způsob jejich odstranění bez agresivnější metody leštění.


Návod k použití


Jako mazat clay:

Umyjte povrch šamponem

Nastříkejte lubrikant přímo na clay bar a povrch

Pracujte s clay barem na malém úseku po cca 30 x 30 cm.

Zajistěte, aby byl povrch vždy dobře namazaný


Jako základní nátěr podložky:

Naneste 1-2 střiky 1 cm od obvodu podložky.

Naneste vybranou lešticí směs v doporučeném množství podle návodu.

Podle potřeby aplikujte základní nátěr na podložku znovu, abyste zajistili podporované mazání.