E-shop

GRAPHENE SHAMPOO
379,00 Kč

nejmodernější grafenový autošampon, který byl vytvořen tak, aby zabránil poškození a poškrábání při mytí Vašeho vozidla. Lubricita vytvořená přidáním grafenu do tohoto složení šamponu umožňuje mycí rukavici bez námahy klouzat po povrchu vozidla, čímž se zabrání jakémukoli poškození povrchu laku. Obsažený grafen navíc ulpívá na povrchu vozidla a vytváří tak ochrannou vrstvu.

Poměř ředění:


Do kbelíku : 1:60 - 1:100

napěňovač: 1:2 - 1:3


DÁRKOVÉ POUKAZY
1 000,00 Kč

Dárkové poukazy v hodnotě 1000,2000 a 5000kč nebo poukazy na služby. 

CRYSTAL SHINE SUŠÍCÍ RUČNÍK
549,00 Kč

Luxusní sušící ručník pro dokonalé vysušení Vašeho vozidla. Jedná se o jeden z nejtěžších sušících ručníků na trhu, který disponuje gramáží 1200gsm a velikostmi 90x70cm.

Technologie s dlouhým krouceným chlupem absorbuje obrovské množství vody. 

CRYSTAL SHINE TRIČKO
599,00 Kč

Materiál :
165 g/m², 100% česaná bavlna

CRYSTAL SHINE MIKINA
1 499,00 Kč

Gramáž:300g/m2
Materiál:Výplňková pletenina, 80% bavlna, 20% polyester

CRYSTAL SHINE TEPLÁKY
999,00 Kč

Crystal Shine tepláky 

CRYSTAL SHINE KRAŤASY
799,00 Kč

Crystal Shine kraťasy 

ISOPROPYLALCOHOL
199,00 Kč

IPA CRYSTAL SHINE – ISOPROPYLALCOHOL 99,5% je produkt pro dokonalé odmaštění zbytků aditiv z brusných a leštících past. IPA – isopropylalcohol je vhodné použít vždy před aplikací vosků nebo nano povlaků, pak je přilnavost aplikace dokonalá. Je vhodný také pro odmaštění venkovních plastů před aplikací ošetřujících produktů. Výborný také na čištění oken.                          

  

NÁVOD NA POUŽITÍ:

Neředěný IPA – isopropylalcohol nastříkejte rozprašovačem na panel v malém množství a povrch dokonale vyutírejte čistou mikrovláknovou utěrkou. V případě čištění oken postupujte stejným způsobem. IPA – isopropylalcohol nepoužívejte na přimém slunci.

DEEP RESTORER
359,00 Kč

Crystal Shine DEEP RESTORER - tento revoluční produkt obnovuje veškeré pryžové, textilní a plastové povrchy.  Dodává ještě hlubší a novější odstín barvy materiálu.

Chrání před nečistotami, vodou a dokonce škodlivými UV paprsky.

Návod k použití:

Protřepejte a potom aplikujte 2-5 spreje na aplikátor nebo utěrku z mikrovlákna, rozprostřete po celé ploše, poté usušte a vtřete hluboko do povrchu, přebytečný zbytek osušte mikrovláknovou utěrkou. Počkejte 5-10 minut a podle potřeby aplikujte další vrstvy.

DE-ICER
139,00 Kč

Velmi účinný rozmrazovač skel sloužící také jako prevence proti samotnému namrzání. Účinnost na prvním místě i při velmi nízkých teplotách pod -30 °C. Snadno odstraní ledovou vrstvu a a funguje i jako prevence proti dalšímu namrzání. Rychlý a účinný způsob, jak se zbavit ledu a námrazy. Funguje ihned!


Jak DE-ICER používat?

  1. Jednoduše produkt nastříkejte přímo na led odshora dolů.
  2. Led následně povolí do 2 minut (podle tloušťky ledu).
  3. Pokud je krusta silná, můžete si pomoci škrabkou.
  4. Produkt je možné použít i v interiéru. Nastříkejte jej na hadřík a zledovatělý povrch utřete.